Pamiętacie Glorię ze "Zbuntowanego Anioła"? Serialowa przyjaciółka Milagros jest nie do poznania

Lata temu wcieliła się w rolę najlepszej przyjaciółki Milagros w telenoweli "Zbuntowany Anioł". Później mogliśmy podziwiać ją w kilku innych produkcjach, aż zniknęła z show-biznesu. Czym dzisiaj zajmuje się serialowa Gloria oraz jak wygląda?

"Zbuntowany Anioł" to argentyński hit, który pokochali także Polacy. W latach 2000-2001 emitowany był na kanale Polsat, a później powtarzany w TV4. Do dziś wspominamy o nim z wielkim sentymentem. Olbrzymią sympatię, poza główną bohaterką, zaskarbiła sobie serialowa Gloria. Czym dzisiaj się zajmuje i jak wygląda?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Iza Mączka jest aktywna na Instagramie. Przeszła też metamorfozę!

Wcieliła się w rolę najlepszej przyjaciółki Milagros. Rola w serialu była dla niej przełomowa

"Zbuntowany Anioł" opowiadał o losach butnej sieroty Milagros (Natalia Oreiro), która pracowała jako pokojówka w u bogatej rodziny DiCarlo. Serial okazał się hitem, dzięki czemu grający w nim aktorzy zyskali sławę i popularność. Gabriela Sari wcieliła się w rolę najlepszej przyjaciółki głównej bohaterki. Gloria, którą grała, marzyła o wielkiej miłości. Była oparciem dla swojej koleżanki i niejednokrotnie wyciągała ją z tarapatów. Niewątpliwie jednym z jej głównych znaków rozpoznawczych były ciemne, gęste brwi. Dziś Gabriela Sari wygląda zupełnie inaczej. Czym się zajmuje?

 

Gabriela Sari porzuciła karierę aktorki. Czym się dziś zajmuje?

Gabriela Sari ma 46 lat. Po sukcesie "Zbuntowanego Anioła" mogliśmy zobaczyć ją w innych produkcjach, m.in. "Słodka Miłość" czy "099 Central". Od 2014 roku nie wystąpiła jednak na dłużej w żadnym serialu, a do 2017 roku była związana z teatrem. Wyszła za mąż za argentyńskiego prawnika i prezentera telewizyjnego, Dariana Schijmana. Po trzech latach małżeństwa, para doczekała się córeczki Palomy. Choć Gabriela Sari porzuciła karierę aktorki, ku uciesze jej fanów wciąż jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie regularnie wrzuca zdjęcia i nagrania z codziennego życia i podróży. Mimo 46 lat gwiazda wciąż zachwyca urodą oraz wysportowaną sylwetką. Jak podaje plotek.pl, aktualnie zajmuje się malarstwem. 

 

Ci, którzy tęsknią za "Zbuntowanym aniołem" wciąż mogą obejrzeć niektóre odcinki na oficjalnym kanale Telefe w serwisie Youtube.

 
Więcej o: