Jest matką 12 dzieci. Pokazała, ile wydała na prezenty świąteczne. Kwota zwala z nóg

Chyba każdy rodzic wie, jak kosztowne mogą być święta. Mowa tu przede wszystkim o prezentach dla najmłodszych. Alicia i Josh Dougherty dobrze o tym wiedzą. Para od jakiegoś czasu jest rodziną zastępczą dla 12 dzieci. Niedawno kobieta pokazała, ile wydaje na podarunki pod choinkę. Kwota zwala z nóg.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Alicia Dougherty jest matką zastępczą dla 12 dzieci. Jej profil na TikToku śledzi ponad pięć milionów obserwujących. Ostatnio kobieta pokazała, ile wydaje na świąteczne prezenty dla swoich pociech. Suma za wszystkie podarki szokuje.

Zobacz wideo Czy młode Polki chcą mieć dzieci? "Raczej mi się nie spieszy"

Dlaczego zdecydowali się na adopcję 12 dzieci? Mieli szlachetne powody

Pierwszym zaadoptowanym przez Alicie i Josha dzieckiem był 4-letni Alex. Chłopak spędził prawie rok z rodziną zastępczą, gdy okazało się, że cierpi na Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych (FASD). Choroba powodowana jest przez spożywanie napojów procentowych przez ciężarną matkę. Najczęstszymi objawami u chłopaka były napady furii, które z czasem stawały się coraz bardziej brutalne. Nowa rodzina Alexa dołożyła wszelkich starań, aby pomóc dziecku. Stopniowo, dzięki terapii, odpowiedniej diecie i lekom, Alex stawał się coraz spokojniejszy. 

Pomoc Alexowi dała do myślenia Alicii i Joshowi. - Tak wiele osób poddało się w walce o zdrowie tych dzieci - wspominała kobieta - Dzięki nam wiedzą, że ktoś w nich wierzy - podkreślała. Rodzina Dougherty zaadoptowała 8 pociech cierpiących na FASD. - Stwierdziliśmy, że skoro pomagamy jednemu dziecku, dlaczego nie mamy zrobić tego dla innych? - stwierdził Josh Dougherty. Rodzice doczekali się także czworga biologicznych potomków. Dziś ich rodzina liczy 14 osób.

 

Pokazała, ile wydaje na prezenty świąteczne. Kwota zaskoczyła wszystkich

Na TikToku Alicia pokazuje skrawki z życia codziennego z 12 dzieci. Ostatnio kobieta pokazała swoje świąteczne zakupy. Kupno prezentów dla tuzina pociech to nie lada wyzwanie. Dougherty kupiła im m.in. komplet piżam, 12 tabletów iPad 10 z dodatkową klawiaturą, deski snowboardowe, cztery pary butów marki Jordan,  konsole w zestawie z grami, urządzenia VR, lalki Barbie i klocki Lego.

Co więcej, każdy podarek zapakuje w spersonalizowany papier prezentowy z twarzami i imionami jej dzieci. W samym filmiku nie pada łączna kwota wydana na prezenty, jednak komentujący spekulują, że mogła wynieść od 30 do około 50 tysięcy dolarów.

 
Więcej o: