Schudła 40 kg i przeszła spektakularną przemianę. Jak jej się udało? Wystarczyły dwie zmiany

Gdy miała 21 lat, ważyła aż 108 kg. Wystarczyło, że zastosowała dwie kluczowe zasady, które zupełnie odmieniły jej życie. Dzięki temu schudła aż 40 kg, choć wcześniej próbowała wielu diet, które doprowadzały do efektu jo-jo. Co zrobiła, by osiągnąć tak spektakularne rezultaty?

24-letnia Megan Leavenworth od lat zmagała się z nadwagą. Stosowała wiele nieskutecznych diet, które sprawiały, że na jej sylwetce widoczny był efekt jo-jo. Dziś młoda kobieta może pochwalić się swoim spektakularnym sukcesem. Megan Leavenworth schudła ponad 40 kg, gdy wprowadziła do swojego życia dwie kluczowe zasady. Jaki jest sekret jej smukłej sylwetki?

Zobacz wideo Hanna Żudziewicz nie katuje się dietami po ciąży. "Uwielbiam chipsy"

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Przeszła długą drogę, zanim osiągnęła swój cel. Kluczem była zmiana nawyków

Megan Leavenworth od lat zmagała się z nadwagą. Gdy miała 21 lat, ważyła aż 108 kg. Nie czuła się z tym dobrze i marzyła o tym, by cieszyć się szczupłą, smukłą sylwetką. W wywiadzie dla amerykańskiego portalu Women's Health przyznała, że dużo czasu minęło, zanim odkryła, co faktycznie pomoże jej się pozbyć nadwagi. Najpierw stosowała wiele nieskutecznych diet, które po dwóch lub trzech tygodniach porzucała, co wiązało się z efektem jo-jo. Sama mówi o tym tak:

Szukałam szybkich rozwiązań, a nie zmiany stylu życia – co prowadziło do niekonsekwencji i nieudanych prób odchudzania.

W końcu Megan Leavenworth zrozumiała, co jest kluczem do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. A skuteczne działania były na wyciągnięcie jej ręki. Wystarczyło wprowadzić do swojego życia dwie kluczowe zasady. 

 

Schudła 40 kg i przeszła spektakularną przemianę. Jaki jest sekret 24-latki?

24-letnia Megan Leavenworth odkryła świetny sposób na to, by pozbyć się nadprogramowych kilogramów. Młoda kobieta wprowadziła do swojego życia dwie kluczowe zmiany, które szybko pozwoliły jej się cieszyć widokiem pierwszych zadowalających efektów. Jak sama przyznaje, kluczem jest deficyt kaloryczny. Sama wspomina o tym tak:

Przed rozpoczęciem odchudzania jadłam duże porcje każdego posiłku, plus mnóstwo przekąsek w ciągu dnia. Obecnie nadal jem to samo co wtedy, kiedy byłam najcięższa, lecz teraz jem po prostu znacznie mniejsze porcje.

Kobieta nadal je to, co lubi, choć w znacznie mniejszych porcjach. Zachowanie deficytu kalorycznego to pierwsza kluczowa zmiana, która pozwoliła jej się cieszyć widocznymi efektami. Kolejną było dołożenie do tego regularnych treningów. Megan Leavenworth ustaliła sobie tygodniowy plan, podczas którego dwa dni poświęca na regenerację, a pięć na ćwiczenia. Taka zmiana nawyków sprawiła, że kobieta schudła ponad 40 kg. Dziś przyznaje, że kluczem do sukcesu było wprowadzenie do swojego życia tych dwóch kluczowych zmian nawyków.

 
Więcej o: