Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odsłoniła ciało w bikini. Internauci zachwyceni. "Warto ćwiczyć"

Aneta Żuchowska wraz z mężem, Robertem znani są z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para wybrała się na wakacje przed świętami. Towarzyszy im również syn, Mieszko. Aneta uwielbia sport, a w swoim ostatnim poście na Instagramie postanowiła pochwalić się sylwetką.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyniósł popularność parom biorącym udział w eksperymencie. Niestety niewiele osób po zakończeniu transmisji zdecydowało się na kontynuowanie znajomości. Eksperci trafnie dobrali jednak Anetę oraz Roberta, którzy są ze sobą do dzisiaj. Para zdecydowała się również na powiększenie rodziny i w niecały rok od ślubu na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko, czyli syn Mieszko.

 
Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

Aneta Żuchowska chwali się sylwetką po ciąży. Rodzinne wakacje gwiazdy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Swoim szczęśliwym, rodzinnym życiem Aneta Żuchowska chętnie dzieli się z internautami za pośrednictwem mediów społecznościowych, w tym na Instagramie. Obserwatorzy i obserwatorki z uwagą śledzili powrót gwiazdy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" do sylwetki sprzed ciąży. W sekcji komentarzy nie brakowało słów wsparcia i kibicowania. Celebrytka przebywa obecnie na rodzinnych wakacjach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, co stworzyło świetną okazję do zaprezentowania w sieci swojej aktualnej figury. Żuchowska zapozowała w pomarańczowym bikini w nagraniu zamieszczonym na swoim profilu.

 

Reakcja internautów na sylwetkę Żuchowskiej. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Widok wysportowanej sylwetki uczestniczki show zachwycił internautów. Pod postem Anety Żuchowskiej błyskawicznie pojawiło się wiele komplementów i pozytywnych komentarzy.

Zadbana mamuśka. Od razu widać, ze szczęśliwa.
Jak się patrzy na Ciebie to wiadomo jedno - warto ćwiczyć. Widoki boskie, ale Ty jesteś najpiękniejsza
Więcej o: