Klaudia Kulawik miała 11 lat, gdy wystąpiła w pierwszej edycji "Mam Talent". Jak dziś wygląda?

Jako 11-latka wystąpiła w pierwszej edycji popularnego programu "Mam Talent" i podbiła serca widzów. Jej wykonanie przeboju Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat" przeszło do historii programu. Czym dzisiaj zajmuje się Klaudia Kulawik?

W 2008 roku pojawiła się pierwsza edycja show pod tytułem "Mam Talent". Program wypromował wiele obecnych gwiazd polskiej piosenki. W "Mam Talent" wystąpiła również Klaudia Kulawik. Miała wówczas 11 lat, a w jej głosie zakochali się wszyscy widzowie. Jak Klaudia Kulawik wygląda dzisiaj? Czy nadal zajmuje się muzyką?

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Klaudia Kulawik. Dziewczynka o przepięknym głosie

Klaudia Kulawik miała 11 lat, kiedy wystąpiła w "Mam Talent". Dziewczynka zaśpiewała piosenkę "Dziwny jest ten świat". Mimo że jurorzy byli zachwyceni, Klaudia zajęła drugie miejsce, przegrywając z akrobatycznym duetem Melkart Ball. Chociaż po programie rodzice otrzymywali mnóstwo propozycji muzycznych, zdecydowali, że córka najpierw skończy edukację, aby potem samodzielnie podjąć decyzję o karierze. Wygraną w kwocie 100 tysięcy złotych rodzice Klaudii przeznaczyli na dalszy rozwój muzyczny córki. Klaudia ukończyła brytyjską szkołę muzyczną British and Irish Modern Music Institute. Do tej samej szkoły uczęszczali między innymi Tom Odell czy George Ezra. W 2019 roku Klaudia Kulawik wydała pierwszą EP-kę.

 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak dzisiaj wygląda Klaudia Kulawik? Przemiana gwiazdy "Mam Talent"

Dziś Klaudia Kulawik w niczym nie przypomina 11-letniej dziewczynki z programu. Dwudziestokilkulatka wyrosła na piękną kobietę. Jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się zdjęciami i swoimi planami na przyszłość. Niedawno na instagramowym profilu zamieściła wpis, mówiący o tym, że nauka w brytyjskiej szkole muzycznej dobiega końca.

Pierwszy dzień laby po intensywnych tygodniach spędzonych w zamknięciu...praca magisterska złożona, muzyka nagrana, szczęśliwa wracam do życia
 
 
 
Więcej o: