Mamie z 800 tatuażami zabroniono przychodzić na jasełka w szkole. Kazano jej oglądać "przez okno klasy"

Melissa Sloan to 45-latka pochodząca z Walii. Aktualnie wychowuje dwójkę swoich dzieci. Niestety, ale z powodu oryginalnego wyglądu i twarzy pokrytej tatuażami kobieta twierdzi, że nie może uczestniczyć w jasełkach w szkole swoich dzieci.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Walijka ma 800 tatuaży na całym ciele i całkowicie zakrytą twarz. "To nie pierwszy raz, kiedy uniemożliwiają mi wejście do instytucji, aby być z moim synem". Zdradziła kobieta w jednym z brytyjskich tabloidów. Melissa Sloan często jest celem okrutnych kpin i komentarzy ze strony internautów, ale również w życiu codziennym, o czym opowiada na TikToku.

Zobacz wideo O co chodziło w dramie z tatuażem Izabeli Zabielskiej?

Oglądała szkolne jasełka przez okno? Kobieta twierdzi, że "zmusili" ją do tego nauczyciele

Kobieta nie mogła jak pozostali kibice z Wielkiej Brytanii dopingować reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej. Melissa twierdzi, że ma zakaz wstępu do pubów z powodu jej wyglądu, a dokładniej 800 tatuaży. Okres świąteczny również nie przestaje być trudny Walijki, która zdradziła, że, została zmuszona do oglądania bożonarodzeniowego występu swoich dzieci przez szkolne okno. W wywiadzie dla Daily Star podzieliła się, jak wygląda ten czas w ciągu roku.

Żadnych przyjęć bożonarodzeniowych. Kiedy idę do szkoły mojego dziecka, nie dostaję zaproszenia. Kiedyś powiedzieli mi, żebym poszła do ogrodu na tyłach i zajrzała przez okno klasy. Nauczyciele kazali mi to robić, dlatego nie chodzę na szkolne przedstawienia.

Na nieszczęście dla Melissy coroczne jasełka nie są jedyną rzeczą, na którą nie może uczęszczać w szkole. Kobieta musiała polegać na swoim partnerze Luke'u, który ją zastępował w uczestniczeniu w szkolnych wydarzeniach, gdy sama czekała w domu.

Luke idzie dziś wieczorem na festyn dla dzieci, bo ja nie mogę tam iść, bo nie jestem mile widziana. Czuję się tak zazdrosna, że nie mogę iść na jarmark bożonarodzeniowy, ponieważ wiem, jacy są nauczyciele i rodzice w stosunku do mnie.

"Uzależnienie" od tatuażu zawładnęło jej ciałem. Kobieta ma problemy ze znalezieniem pracy

Melissa Sloan w rozmowie z New York Post zdradziła, że "straciła rachubę", ile ma dzieł sztuki na ciele i dodała, że zakrywa nawet stare tatuaże nowymi. Jej zamiłowanie zepsuło perspektywę na rozwój kariery. Kobieta wcześniej czyściła toalety, ale nie trwało to zbyt długo. Melissa twierdzi, że chętnie poszłaby pracować, gdyby ktoś zaproponował jej posadę.

Nie mogę dopasować się do ludzi, ponieważ lubię być sobą i zawsze będę sobą.
Więcej o: