63-letnia Grażyna Torbicka zdradza sekret swojej urody. " To ma ogromne znaczenie"

Grażyna Torbicka jest niekwestionowaną ikoną stylu. Zachwyca urodą i świetną sylwetką. Jaki jest sekret? Gwiazda zdradziła, że nie jest fanką siłowni i nie stosuje wielu kosmetyków.

Grażyna Torbicka od lat zachwyca niezwykłą urodą i świetną sylwetką. Dziennikarka zapewnia, że jej fantastyczny wygląd nie ma nic wspólnego z operacjami plastycznymi. Jaki jest sekrety urody Grażyny Torbickiej? 

Zobacz wideo Kto z kim w oktagonie. Wymarzone freak fighty

Grażyna Torbicka. Niekwestionowana ikona stylu

Grażyna Torbicka jest cenioną prezenterką telewizyjną, konferansjerką i dziennikarką. W życiu prywatnym od ponad 40 lat jest żoną kardiologa Adama Torbickiego. 63-letnia dziennikarka od wielu lat zachwyca swoim wyglądem. Jest mianem ikony stylu. Jaki jest sekret jej niezwykłej urody? Dziennikarka podkreśla, że nie korzysta z usług medycyny estetycznej. Nie przepada również za ćwiczeniami na siłowni. – Myślę, że szczupłą sylwetkę odziedziczyłam po tacie. Nie umiem katować się treningami i dietami, żeby schudnąć. Nie jestem przeciwniczką ćwiczeń, ale sama nigdy nie byłam w żadnej siłowni czy fitnessie. Najczęściej ograniczam się do długich spacerów z psem – mówi w wywiadach.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

 

Sekret urody Grażyny Torbickiej. Dziennikarka nie używa wielu kosmetyków

Na co dzień Grażyna Torbicka nie korzysta z wielu kosmetyków i mocnych makijaży. – Naturalność w wyglądzie i w życiu są dla mnie bardzo ważne. Nie zatrzymam upływu czasu, który powoduje zmiany w naszym wyglądzie. Mogę jednak zatrzymać upływ czasu, jeśli chodzi o to, co jest dla mnie ważne, wartościowe, co powoduje, że wewnętrznie czuję się pełna energii i witalności – wyznała w rozmowie z magazynem Twój Styl.

 

Gwiazda podkreśla, że priorytetem jest dla niej naturalność i zgoda z samą sobą. A co Grażyna Torbicka mówi o swojej codziennej pielęgnacji? Okazuje się, że dziennikarka nie stosuje nadmiaru kosmetyków i stawia na naturalność. – Dobre nawilżenie skóry to jest słowo klucz. Używam lekkich kremów o lekkiej konsystencji i przebadanej skuteczności. Staram się też pamiętać o piciu dużej ilości wody. To ma ogromne znaczenie dla jędrności skóry.

Więcej o: