Monika Mrozowska opublikowała nagranie z 19-letnią córką. Fani są zgodni. "Wyglądacie jak siostry"

Monika Mrozowska opublikowała na Instagramie nagranie, na którym stoi razem z 19-letnią córką. Internauci nie kryli zaskoczenia. "Jesteście dziewczyny identyczne", "Jaka córeczka? Toż to siostra" - komentują.

Monika Mrozowska ma 42 lata. Popularność i sympatię widzów zdobyła dzięki roli Majki w serialu "Rodzina zastępcza". Choć na przestrzeni lat epizodycznie pojawiała się w innych produkcjach, nie rozwija kariery aktorskiej. Zamiast tego skupia się na wychowywaniu dzieci i działalności w sieci.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Monika Mrozowska podzieliła się treningiem jogi

Monika Mrozowska opublikowała nagranie z córką. Internauci nie kryli zaskoczenia

Monika Mrozowska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 175 tysięcy osób. Chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością, kulinariami, polecanymi książkami czy ważnymi wydarzeniami z życia. Niedawno opublikowała nagranie z 19-letnią córką, Karoliną. W komentarzach zawrzało!

Internauci o córce Moniki Mrozowskiej. "Jaka córeczka? Toż to siostra"

Internauci byli zaskoczeni tym, jak bardzo córka Moniki Mrozowskiej jest do niej podobna. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo miłych i pełnych zachwytów oraz komplementów komentarzy. Fani nie tylko zwrócili uwagę na podobieństwo obu kobiet, ale także ich urodę. Jedna z internautek wprost napisała, że nastoletnia Karolina wygląda zupełnie jak jej mama, gdy grała w kultowej "Rodzinie zastępczej". 

Mega podobne tylko córcia ma proste włosy. Piękne, naturalne kobietki
Karolina wygląda jak Pani w 'Rodzinie zastępczej'
Jesteście dziewczyny identyczne
Jaka córeczka? Toż to siostra
Obie jesteście śliczne i wyglądacie jak siostry
Nie poznałam córki, myślałam, że to siostra
Jakie Wy piękne jesteście dziewczyny
Wyglądacie jak siostry

- czytamy pod nagraniem. A wy co sądzicie?

 
Więcej o: