Ile kosztuje sylwester w restauracjach gwiazd? To nie u Magdy Gessler będzie najdrożej

Sylwester w restauracji czy barze, które należą do gwiazd i celebrytów to ciekawa opcja na spędzenie ostatniej nocy w roku. Takich miejsc w Polsce nie brakuje. Chętni muszą się jednak liczyć ze sporą popularnością takich imprez i równie sporymi kosztami.

Sylwester w kapciach na kanapie, na domówce u znajomych, sylwester z Dwójką, nad morzem, na balu - możliwości na pożegnanie mijającego roku i powitanie nowego jest wiele. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jeśli wciąż nie wiesz, co robić w noc sylwestrową, możesz rozważyć imprezę w jednej z restauracji należących do znanych gwiazd. Choć ceny mogą zwalać z nóg.

Zobacz wideo Doda zaśpiewa z Marylą na sylwestrze. "Dwie queen na scenie"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Mateusz Gessler: sylwester w Warszawie i Szklarskiej Porębie

W samej Warszawie restaurator ma cztery restauracje, piątą niedawno otworzył w Szklarskiej Porębie. W czterech z nich goście będą mogli bawić się na organizowanych w restauracjach imprezach i kolacjach.

  • Dock19, Elektrownia Powiśle: za sylwestra w tej restauracji goście zapłacą 600 zł od osoby, do tego należy doliczyć koszt spożytych alkoholi i napojów oraz 15% rachunku za obsługę kelnerską. W cenie mogą jednak liczyć na specjalne menu inspirowane kuchnią europejsko-azjatycką, drink powitalny i kieliszek szampana przed północą.
  • Warszawski Sen, Hala Koszyki: w restauracji organizowana jest kolacja sylwestrowa w formie bufetu, a gościom oferowany jest drink powitalny. Koszt imprezy wynosi 500 zł od osoby. Do ceny należy doliczyć opłaty za obsługę kelnerską i spożyte napoje i drinki.
  • Warszawa Wschodnia, Soho Factory: na gości imprezy czeka sylwestrowa kolacja - drink powitalny, trzy przystawki do wyboru, a także zupa, danie główne i deser. Wszystko w towarzystwie muzyki serwowanej przez DJ-ów. Kolacja w Warszawie Wschodniej to koszt 450 zł od osoby, nie licząc opłat za spożyte napoje, drinki czy obsługę kelnerską.
  • Bergo, Szklarska Poręba: za imprezę w położonej w hotelu Mercure restauracji goście będą musieli zapłacić 800 zł od osoby. W cenie, oprócz kolacji pełnej popisowych dań, na uczestników imprezy czeka również muzyka na żywo, pokaz barmański, open bar i... loteria.
 

Magda Gessler: kolacja sylwestrowa i dwie opcje do wyboru

W należącej do Magdy Gessler restauracji "U Fukiera", położonej na Starym Mieście w Warszawie, również organizowana jest impreza sylwestrowa. Na gości czekają dwie opcje degustacyjne:

  • Za 475 zł: zawierająca różne rodzaje mięs,
  • Za 325 zł: wegańska.
 

Kuba Wojewódzki: "domówka u Kuby" i kieliszek szampana

Gwiazdor stacji TVN jest właścicielem położonej w Gdyni restauracji "Niewinni Czarodzieje Trzy Zero". Podczas "domówki u Kuby" na gości czekają przystawki, dania główne, desery, przekąski na słono i słodko, po północy danie na ciepło, kieliszek szampana na powitanie nowego roku oraz drink powitalny. Ile wynosi koszt imprezy? 390 zł od osoby.

Agustin Egurrola: impreza w kubańskich rytmach

Tancerz niedawno został dyrektorem artystycznym nowego konceptu restauracyjnego w Łodzi. W położonej w łódzkiej Manufakturze restauracji "Manuarte" organizowana jest impreza sylwestrowa w stylu kubańskim. Na gości czekają takie atrakcje jak przystawki, dania główne, przekąski i zupy, a także muzyka latynoska. Koszt imprezy wynosi 250 zł od osoby.

 

Arkadiusz Milik: sylwester po piłkarsku

Piłkarz również należy do grona gwiazd, które zainwestowały w restauracje. Kilka lat temu w centrum handlowym "Libero" w Katowicach otworzył restaurację "Food&Ball". W noc sylwestrową organizowana jest impreza, podczas której na gości będzie czekał m.in. bufet z daniami na ciepło i zimno. Udział w niej to koszt 400 zł od osoby.

Więcej o: