Horoskop dzienny 24 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 24 grudnia. Zastanawiasz się, czy będzie to spokojny dzień, a może prawdziwa burza z piorunami? Pamiętaj, że dużo dziś zależy od Twoich reakcji. Sprawdź, jak potoczy się ta sobota.

Horoskop dzienny - Baran 

Staraj się dziś nie mówić niczego, co inni mogliby odebrać za złą monetę. Być może staniesz oko w oko z kimś, kto bardzo Cię zawiódł, ale zamiast jawnej pretensji po prostu zignorują tę osobę. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Chciałbyś zaprzyjaźnić się z kimś, kto nie traktuje życia tak poważnie, jak ty? Spróbuj od czasu do czasu odpuścić, a poczujesz się lepiej. Życie nie może być tylko kamienistą drogą, popatrz wstecz i ucz się na błędach. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz dziś triumfować, ciężka praca zaowocuje w postaci pięknie nakrytego stołu i najbliższej rodziny dookoła. Święta to magiczny czas i tak właśnie wszyscy zapamiętają ten moment. 

Horoskop dzienny - Rak

Masz wrażenie, że czas ucieka Ci przez palce, a problemy tylko się mnożą? Nie martw się, ten stan nie potrwa długo, uśmiechaj się i nie poddawaj niepotrzebnym zmartwieniom.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiejszy dzień napełni Twoje serce radością i entuzjazmem. Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że posuniesz się za daleko i powiesz coś, co wprawi wszystkich zebranych w konsternację. Uważaj na to, co mówisz, a wszystko potoczy się wzorowo.

Horoskop dzienny - Panna

Dzisiaj zdasz sobie sprawę, że włożyłeś o wiele więcej w aktualny związek, niż otrzymujesz w zamian. Nie oznacza to, że ta relacja musi się zakończyć, czas na zmianę układu sił, to wszystko.  

Horoskop dzienny - Waga

Ktoś, kogo dzisiaj napotkasz na swojej drodze, może mieć kluczowy wpływ na sposób, w jaki patrzysz na świat. Twoja zdolność do dostrzegania obu stron historii pomoże ci ustalić, co jest prawdą, a co fikcją.

Horoskop dzienny - Skorpiony

Postaraj się być dziś bardziej towarzyski, zarówno prywatnie, jak i na stopie zawodowej nadszedł czas, aby być mniej defensywnym w kontaktach z otoczeniem. Zamiast czekać na życzenia, napisz do wszystkich, których lubisz. 

 Horoskop dzienny - Strzelec

W Twoim otoczeniu jest ktoś, komu nie podoba się twój sukces. Co możesz zrobić w tej sytuacji? Nie martw się, szybko zidentyfikujesz przeciwnika i uda Ci się trzymać go jak najdalej od siebie. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Uważaj, na to, co podpisujesz, ponieważ z czasem może się okazać, że masz bardzo mało do powiedzenia w ważnej sprawie. Powiedz ''nie'' wszelkim nowym propozycjom, po prostu bądź ostrożny. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Dokonasz dziś wielkiego przełomu w kontaktach międzyludzkich. Przyjaciół trzymaj blisko, a wrogom daj do zrozumienia, że nic dla ciebie nie znaczą, a już na pewno nie ich fałszywe opinie na Twój temat. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Poczujesz dziś frustrację, tak dzieje się, gdy mamy do czynienia z ludźmi, którzy nie mają umiejętności łączenia faktów i rozumienia szerszego pejzażu. Możesz im pomóc, ale nie spodziewaj się wielkiego efektu.  

Więcej o: