Bella Hadid nie jest już brunetką. Moda na blond powraca! Sprawdź, czy ten odcień pasuje też do ciebie

Bella Hadid to jedna z najbardziej znanych top modelek. Dotychczas młodsza siostra Hadid była wierna odcieniu ciemnego brązu, jednak zdecydowała się na zaskakującą metamorfozę. Czy oznacza to wielki powrót mody na blond?

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Bella Hadid jakiś czas temu pochwaliła się na Instagramie swoją metamorfozą. Modelka zdecydowała się zmienić kolor włosów i postawiła na honey blonde

 

Bella Hadid pochwaliła się na Instagramie swoim odmienionym wizerunkiem. Modelka postawiła na kolor honey blond, czyli ciepły, miodowy odcień blondu. Długie rozpuszczone, falowane włosy współgrają z jej rozjaśnionymi brwiami, które  Hadid zafundowała sobie już jakiś czas temu. Jest teraz niesamowicie podobna do swojej starszej siostry Gigi. Wcześniej Bella stawiała na rozpoznawcze ciemne włosy.

Czy blond zagościł u niej na stałe?

Zobacz wideo Jessica Mercedes ma w domu awarię. Z sufitu pociekła woda

Miodowy, złoty blond nowym trendem na 2023?

Miodowe włosy o barwie honey blond stanowią idealny złoty środek między złotym blondem a jasnym brązem. Niekiedy mogą posiadać rudawe refleksy. Często nie są jednolite. Jedne pasemka bywają ciemniejsze, a inne jaśniejsze. Charakteryzują się żółto-pomarańczowymi tonami, które przywodzą na myśl bursztyn lub miód, stąd ich nazwa. Honey blond to ciepła wersja blondu w przeciwieństwie do modnego kilka lat temu blondu platynowego charakteryzującego się zimnymi odcieniami.

Komu pasuje miodowy blond? Czy taki odcień sprawdzi się u ciebie?

 

W odcieniu włosów honey blond świetnie będą wyglądać kobiety w każdym wieku i niezależnie od długości włosów oraz fryzury, na jaką się zdecydują. Odcień ten będzie prezentować się wspaniale zarówno z długimi puklami, jak i krótkimi cięciami typu pixie cut.

Honey blond to odcień niezwykle kobiecy i odświeżający. W przeciwieństwie do platynowego blondu jest on dużo prostszy w utrzymaniu ze względu na żółte tony.

Jest to odcień polecany dla pań o ciepłej karnacji, ze względu na to, że kolor ten sam znajdują się na ciepłej palecie barw. Doskonale pasuje do typu urody wiosna i jesień, czyli dla tych kobiet, których skóra jest oliwkowa lub beżowa z żółtymi tonami. 

Jak rozpoznać jaki posiadasz typ urody?

  • Twoja skóra opala się na brązowo;
  • Żyłki po wewnętrznej stronie nadgarstka są zielone;
  • Do skóry z ciepłymi tonami lepiej wygląda złota niż srebrna biżuteria.
  • Ponadto posiadaczkom ciepłego typu urody najbardziej pasują ubrania o ciepłej barwie- żółtawej, kremowej, złotej, pomarańczowej, czerwonej i brązowej.
Więcej o: