Emily Ratajkowski nie wierzy w heteroseksualizm. "Ludzie nie są po prostu hetero"

Emily Ratajkowski upermodelka, influencerka i autorka książki "My Body", w ostatnim wywiadzie odniosła się do plotek dotyczących jej biseksualności i stwierdziła, że nie ma czegoś takiego jak heteroseksualność

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Emily Ratajkowski to nie tylko modelka, pisarka i aktorka. Teraz gwiazda ruszyła z autorskim podcastem "High Low with EmRata"

 

W wieku 14 lat podpisała swój pierwszy kontrakt z agencją modelek Ford Models. Słynna Amerykańska modelka od tamtego czasu nieustannie rozwija swoją karierę. Właśnie ruszyła ze swoim autorskim podcastem, w którym do rozmów zaprasza gwiazdy i odpowiada na pytania fanów. Jakiś czas temu Ratajkowski pojawiła się na okładce magazynu  Harper’s Bazaar, na którego łamach opowiedziała o swoim życiu. Odniosła się również do viral-owego TikToka, na którym według niektórych fanów dokonała coming-outu jako osoba biseksualna.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna w seksownej sukience. Fani: "jak Emily Ratajkowski". Wiemy, ile za nią zapłaciła
 

Jakiś czas temu Emily Ratajkowski nagrała viralowego Tiktoka, w którym sugeruje, że jest biseksualna

31-latka dograła się do filmiku, na którym słyszymy: jeśli identyfikujesz się jako biseksualna osoba, to czy masz zieloną aksamitną kanapę? Ratajkowski na nagraniu uśmiecha się znacząco, pokazując swoją okazałą, zieloną kanapę. W trendzie udział wzięła m.in. Shay Mitchell, aktorka znana ze Słodkich kłamstewek, gdzie pokazała swoją zieloną kanapę. Chwilę później taki sam film nagrała Ratajkowski. W internecie zawrzało, a fani modelki zaczęli zastanawiać się, czy to tylko żart, czy prawdziwy coming-out potraktowany w żartobliwy sposób.

 

Emily Ratajkowski w wywiadzie powiedziała, że ludzie nie są po prostu heteroseksualni

Uważam, że seksualność jest płynna. Tak naprawdę nie wierzę, że ludzie są po prostu heteroseksualni. Moja przyjaciółka do mnie przyszła i mówi: czy widziałaś ten trend z zieloną sofą? Strasznie się z tego śmiała, bo moja zielona kanapa jest przecież ogromna

- Powiedziała Emily Ratajkowski w wywiadzie dla Harper's Bazaar.

W połowie lipca tego roku zagraniczne media podały, że Emily Ratajkowski rozstała się z mężem, z którym wzięła ślub w 2018 roku i z którym ma rocznego syna Sylvestra Apollo. 

Emily w wywiadzie otworzyła się, że chodzi na randki, ale daje sobie czas. Powiedziała również, że nigdy wcześniej nie była singielką. Gdy była młodsza, zawsze miała chłopaka i przeskakiwała z jednej relacji na drugą.

Źródło: Harper's Bazaar

Więcej o: