Mówią jej, że jest gruba i promuje otyłość. "Mam to gdzieś, są po prostu zazdrośni"

Modelka plus size podzieliła się na TikToku niestosownymi uwagami, które ludzie piszą na temat jej figury: "Przestań jeść", "Idź na siłownię", "Nie powinnaś tego nosić". Ona zupełnie się tym nie przejmuje i jeszcze chętniej chwali się w sieci swoim ciałem.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ogi Ugonoh: Patrzę na ciało przez pryzmat systemowych wykluczeń i bycia czarnoskórą kobietą [fragment podcastu femiTALK]

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Można tam znaleźć nie tylko układy taneczne, trendy, triki i porady, lecz także wiele historii z życia wziętych. Dużą popularnością cieszą się m.in. profile osób, które dzielą się swoim życiem i łamią stereotypy.

Dostaje przykre komentarze na temat swojego ciała. Odpowiada: Są po prostu zazdrośni

Kayla Zulik to modelka plus size i promotorka ruchu body positive. Swoją działalnością internetową dodaje kobietom odwagi i pokazuje, że niezależnie od rozmiaru, każda z nas ma prawo ubierać się tak, jak chce i nie musi dopasować się do oczekiwań innych ludzi. - Jestem gruba i lubię swoje duże ciało. Nie obchodzi mnie, co myślą i mówią inni. Będę nosić to, co chcę - mówi. W sieci postanowiła ostatnio podzielić się nagraniem, w którym podzieliła się kilkoma przykrymi komentarzami, jakie dostaje od ludzi.

- "Promujesz otyłość wśród młodych dziewczyn", "Idź na siłownię", "Przestań jeść", "Nie powinnaś nosić tego" - widać na filmiku. - Czy to mój problem, że nie polubiłbyś siebie, gdybyś był gruby? Czuję się dobrze, dzięki, zostaw mnie w spokoju - dodała w opisie.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Jesteś piękna
Jesteś dosłownie jak idealna kobieta
Muszą tam pokazywać własne kompleksy... bo jesteś oszałamiająca
Właściwie wyglądasz świetnie
Nie słuchaj ich, jeśli kochasz siebie, to nie ma nic do zmiany, są po prostu zazdrośni o twoją pewność siebie

- piszą.

Więcej o: