Obejrzała swoje zdjęcia ze ślubu i złapała się za głowę: "Kto pozwolił mi to założyć?!"

Jasmine wyszła za maż w 2017 roku. Ostatnio oglądała swoje zdjęcia z tamtego wydarzenia. Nie może uwierzyć, w to, jak wyglądała. - Kto pozwolił mi założyć to na swój ślub - pyta retorycznie internautów.

Ślub najważniejsze wydarzenie

Ślub jest najważniejszym wydarzeniem w życiu wielu osób. Przygotowują się do tego miesiącami, a nawet latami. Po wielkim dniu czas na refleksje. Ta czasem dopada nas nawet po kilku latach. Tak było w przypadku 29-letniej Jasmine Chiswell. Dziewczyna wyszła za mąż za producenta muzycznego Mavericka McNeilly'ego w 2017 roku.

Na TikToku pokazała kilka zdjęć z tego wydarzenia. Jej strój był dość oryginalny i zebrał wiele komentarzy od internautów. Ona sama nie może jednak uwierzyć w to, że ktoś pozwolił jej tak ubrać się na własny ślub.

Zobacz wideo Julia Sobczyńska planuje ślub z dziewczyną? "Może uda się tutaj"

Nietypowa kreacja

Podczas ceremonii ślubnej Jasmine miała na sobie różową szatę sięgającą do podłogi, nałożoną na spódnicę i top z długimi rękawami. Spódnica była plisowana i kończyła się w połowie łydki. Na dodatek spódnica miała wycięty gigantyczny fragment, który był łączony srebrnymi sprzączkami.

Kto pozwolił mi założyć to na swój ślub

– napisała pod postem.

Wideo obejrzało już ponad 2,5 miliona osób. Pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Potrzebujecie powtórki.
Kocham cię, ale co to za Jasmine
Powinnaś odnowić swoje śluby i odbyć kolejną ceremonię w innej sukience

A jak wam się podoba jej kreacja?

Więcej o: