Większość osób nie widzi, co kryje się na tym obrazku. Pomocny jest jeden trik

W sieci znajdziemy mnóstwo iluzji optycznych, które dzielą internautów. Mierzą się z zagadkami i zastanawiają, jaka odpowiedź jest poprawna albo, co powinni zobaczyć na obrazku. Ostatnio na TikToku pojawiło się nowe wyzwanie! Wiecie, co kryje się na tym obrazku?

Łamigłówki i zagadki logiczne

Zadania na spostrzegawczość są dobre dla każdego. Niezależnie od wieku, zawodu czy stylu życia. Stymulują umysł do działania zarówno dzieci, jak i osób starszych. Pomagają ćwiczyć cierpliwość i po prostu bawią.  

Pan Buźka, który jest magikiem i animatorem, doskonale o tym wie. Ma na swoim profilu w mediach społecznościowych ponad milion obserwujących, którzy tylko czekają na kolejne wyzwania. Udostępnił ostatnio na swoim TikToku zagadkę, która błyskawicznie rozeszła się w sieci. Wideo obejrzało już ponad 700 tysięcy osób.

Zobacz wideo Złudzenie optyczne, czyli jak nasz mózg potrafi nas oszukać [Pracownia Bronka]

Nowa zagadka

Co widzimy w zadaniu udostępnionym przez Pana Buźkę? Pozornie, na pierwszy rzut oka to tylko grafika, która przedstawia biało-czarne paski. Towarzyszy jej opis – tylko nieliczni mogą zobaczyć, co naprawdę się na niej kryje. Brzmi intrygująco, prawda?

Tylko 1 procent ludzi potrafi zobaczyć, co kryje się na obrazku. To nie jest łatwe dlatego spróbuj rozluźnić swoje oczy, a może wtedy ci się uda

- przekonuje i radzi animator.

Niektórzy internauci mają problem z zagadką. Inni radzą, by spróbować pewnego triku. Okazuje się, że rada naprawdę działa! Co trzeba zrobić? Cały czas wpatrując się w obrazek, powinniśmy potrząsnąć głową. Delikatnie, kilka razy. Gdy tak zrobimy, z pewnością zobaczy, to, co ukrywa się na grafice. Podpowiemy, to pewien zwierzak!

Czarny kot z dużymi oczami
Serio? Od razu widziałam kota
Czarny kot
Widzę kota

- komentują internauci. A wam udało się zauważyć zwierzę?

Więcej o: