Pokazały piersi na meczu w Katarze. Złamały prawo. Konsekwencje mogą być niezwykle surowe

Finał mistrzostw świata w Katarze wzbudził wśród kibiców wiele emocji. Niektórzy kibice Argentyny w euforii po zwycięstwie drużyny nieświadomie złamali prawo. To właśnie historia dwóch Argentynek, które postanowiły świętować zwycięstwo swojej drużyny bez koszulek. Jakie spotkały je konsekwencje?

W minioną niedzielę odbyły się mistrzostwa świata w Katarze, podczas których zmierzyła się drużyna Francji z Argentyną. To wydarzenie wzbudziło wiele emocji wśród kibiców na całym świecie, jednak dwie fanki zwycięskiej drużyny dały się ponieść euforii. Podczas świętowania na trybunach, zdjęły koszulki, czym złamały prawo. Konsekwencje tego czynu mogą być niezwykle surowe.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ogromna radość kibiców z Argentyny! Te łzy wzruszenia mówią wszystko

Świętowały zwycięstwo Argentyny bez koszulek. Jakich konsekwencji mogą się spodziewać?

Podczas finałowego meczu Argentyny z Francją wśród kibiców można było dostrzec mieszankę wielu emocji. Gdy reprezentacja Argentyny wygrała, euforia fanów tej drużyny sięgnęła zenitu. Nic dziwnego, ponieważ była to pierwsza wygrana tego zespołu na mundialu do 36 lat. Oczy całego świata były zwrócone na zwycięską drużynę, jednak swoje 5 minut otrzymały również fanki Leo Messiego i drużyny z Argentyny.

Na trybunach stadionu w Katarze znajdowały się dwie młode kobiety, które w pewnym momencie postanowiły zdjąć koszulki, jak kibice płci męskiej. Pod nimi nie miały zupełnie nic. Jedynie fragmenty ich piersi były pokryte malunkami przypominającymi flagę Argentyny. Czyn ten był niezgodny z surowymi zasadami, panującymi w Katarze. Za pokazanie piersi na stadionie grozi areszt, a nawet brak możliwości powrotu do kraju.

 

Pokazały się topless na meczu w Katarze. Teraz korzystają z popularności

Dwie młode kobiety, które w przypływie radości postanowiły zdjąć koszulki na trybunach stadionu w Katarze, mogły spotkać się za to z surową karą. Tak się jednak nie stało. Argentynki są bezpieczne i wróciły do swoich domów, o czym poinformowało hiszpańskie czasopismo sportowe "Maca". Wspominały o tym również same kobiety, publikując treści w mediach społecznościowych.

Nie da się ukryć, że teraz dwie Argentynki korzystają z popularności, którą przyniosły im wydarzenia z mundialu. Obie kobiety regularnie publikują treści na Instagramie, gdzie zgromadziły pokaźną sumę obserwatorów. Na ich profilach można znaleźć również materiały z pamiętnego finału, na których pozują bez koszulek wśród tłumu zadowolonych kibiców.

 
Więcej o: