Julia Wieniawa odsłoniła pośladki w oryginalnej sesji. Fani dopytują "A ta pupa to prawdziwa?"

Julia Wieniawa po raz kolejny udowadnia, że jest wszechstronnie utalentowana. Ostatnio pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej, w jakiej jej jeszcze nie widzieliśmy!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Julia Wieniawa obchodziła ostatnio swoje 24. urodziny, a w show-biznesie funkcjonuje już od dawna. Jest rozpoznawalna nie tylko jako aktorka, ale również piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Widzowie znają ją z grania na wielkim ekranie, ale ostatnio artystka skupiona jest na rozwijaniu swojej kariery jako wokalistki. Ostatnio była nawet w trasie koncertowej, po największych miastach w Polsce.

Zobacz wideo Wieniawa zrobi karierę za oceanem? Jest jedno "ale".

Julia Wieniawa zapozowała w bieliźnie w ramach wyjątkowej sesji zdjęciowej

Julia Wieniawa zachwyca nie tylko talentem, ale również urodą, smukłą sylwetką oraz stylizacjami, którymi regularnie chwali się w mediach społecznościowych. Ostatnio 24-latka udostępniła efekty wyjątkowej sesji zdjęciowej do magazynu K MAG. Na okładce magazynu Wieniawa zapozowała w samej bieliźnie, czym zwróciła uwagę fanów. Gwiazda odsłoniła, wyćwiczone ciało. Sesję wykonał Kamil Kotarba, zaś za edycję odpowiadał Rafał Dominik. Wieniawa wygląda na zdjęciach niczym postać z kultowej gry "The Sims".

 

Wokalistka pochwaliła się kadrami na Instagramie. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Julia Wieniawa zaprezentowała się internautom w nieco odmienionej wersji. Gwiazda pozuje w skąpej bieliźnie, ale również w krótkich, szalonych perukach. W sekcji komentarzy błyskawicznie posypało się wiele słów zachwytu i komplementów, szczególnie jeśli chodzi o atuty sylwetki wokalistki.

Ale czad
Pośladki bardzo ładne
Genialnie
Ślicznie wyglądasz hot
Wow! Majstersztyk
A ta pupa to prawdziwa?
Wow coś innego, genialny pomysł!
Więcej o: