Niektórzy woleliby zapomnieć. Najgłośniejsze skandale gwiazd w 2022 roku. Czym żyły media?

W roku 2022 w polskim show-biznesie wydarzyło się wiele skandali. Niektóre gwiazdy wolałyby o nich zapomnieć. Przyglądamy się, jakie głośne afery w świecie gwiazd zajmowały nas w minionym roku.

Sebastian Fabijański i skandal z Rafalalą czy awantura wokół małżeństwa Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego? Czym żyły media i portale plotkarskie? Oto skandale polskich gwiazd w 2022 roku.

Zobacz wideo Kto z kim w oktagonie. Wymarzone freak fighty

Boże Narodzenie. By się spełniły nasze życzeniaJakich życzeń nie składać w święta? Tych tematów unikaj jak ognia

Mata zatrzymany za posiadanie narkotyków. Chciał się tylko "wyluzować"

Sławny raper został zatrzymany przez policję za posiadanie narkotyków. Mata miał mieć przy sobie 1,45 grama marihuany. - Zostałem złapany za posiadanie marihuany. (...) Skończyłem pracę, chcieliśmy pograć z kolegami w piłkę i się trochę wyluzować. Wtedy złapali nas panowie policjanci – tłumaczył się artysta.

 

Kłótnia pomiędzy Antkiem Królikowskim a Joanną Opozdą. W tle konflikt z ojcem

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali parą w 2019 roku, ale półtora roku później aktorzy się rozstali. Los połączył ich jednak ponownie i w 2021 roku wzięli ślub. Początek problemów w małżeństwie aktorów zaczął się, gdy ojciec Joanny uległ wypadkowi za granicą. Jego zdaniem Joanna nie chciała mu pomóc w powrocie do kraju, co poskutkowało ujawnieniem przez ojca prywatnych wiadomości od Antka Królikowskiego dotyczących ciąży aktorki. Warto podkreślić, że media nie wiedziały wówczas, że Joanna i Antek spodziewają się dziecka. Awantura z ojcem skończyła się pod domem w Busku-Zdroju, gdzie miało dojść do rękoczynów. To był tylko początek problemów w małżeństwie aktorów.

Głośny konflikt rozegrał się w 2022 roku. Media obiegła szokująca informacja o zdradzie aktora, kiedy Joanna przebywała z dzieckiem w szpitalu. W mediach rozgorzała publiczna wymiana wiadomości pomiędzy byłymi małżonkami, co poskutkowało ogromem spekulacji i domysłów wśród fanów.

 

Jerzy Stuhr spowodował wypadek. Aktor spieszył się na spotkanie

17 października znany aktor spowodował kolizję na drodze. W mediach zawrzało, gdy okazało się, że po badaniu alkomatem aktor miał we krwi 0,7 promila alkoholu. Na łamach Faktu Jerzy Stuhr tłumaczył, że następnego dnia był umówiony na rozmowę z dziennikarzem. Feralnego dnia dziennikarz zadzwonił i poinformował, że czeka w umówionym miejscu. Zdaniem Stuhra mogły pomylić mu się daty. Nie chciał zawieść dziennikarza i w pośpiechu wsiadł za kółko.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sebastian Fabijański i Rafalala. W tle narkotyki

Rafalala na swoim koncie ma kłótnie m.in. z Radosławem Majdanem, Edytą Górniak czy Quebonafide. Skandal z udziałem Sebastiana Fabijańskiego zaczął się od wrzuconego do sieci filmu. Wizytę u Rafalali aktor tłumaczył promocją filmu, jednak nie milkły podejrzenia o nadużywanie przez aktora narkotyków. W końcu aktor przyznał, że feralnego dnia był odurzony narkotykami i nie wie, jak dostał się do mieszkania Rafalali.

 
Więcej o: