Niektórzy woleliby zapomnieć. Najgłośniejsze skandale gwiazd w 2022 roku. Czym żyły media?

W roku 2022 w polskim show-biznesie wydarzyło się wiele skandali. Niektóre gwiazdy wolałyby o nich zapomnieć. Przyglądamy się, jakie głośne afery w świecie gwiazd zajmowały nas w minionym roku.

Sebastian Fabijański i skandal z Rafalalą czy awantura wokół małżeństwa Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego? Czym żyły media i portale plotkarskie? Oto skandale polskich gwiazd w 2022 roku.

Zobacz wideo Kto z kim w oktagonie. Wymarzone freak fighty

Mata zatrzymany za posiadanie narkotyków. Chciał się tylko "wyluzować"

Sławny raper został zatrzymany przez policję za posiadanie narkotyków. Mata miał mieć przy sobie 1,45 grama marihuany. - Zostałem złapany za posiadanie marihuany. (...) Skończyłem pracę, chcieliśmy pograć z kolegami w piłkę i się trochę wyluzować. Wtedy złapali nas panowie policjanci – tłumaczył się artysta.

 

Kłótnia pomiędzy Antkiem Królikowskim a Joanną Opozdą. W tle konflikt z ojcem

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali parą w 2019 roku, ale półtora roku później aktorzy się rozstali. Los połączył ich jednak ponownie i w 2021 roku wzięli ślub. Początek problemów w małżeństwie aktorów zaczął się, gdy ojciec Joanny uległ wypadkowi za granicą. Jego zdaniem Joanna nie chciała mu pomóc w powrocie do kraju, co poskutkowało ujawnieniem przez ojca prywatnych wiadomości od Antka Królikowskiego dotyczących ciąży aktorki. Warto podkreślić, że media nie wiedziały wówczas, że Joanna i Antek spodziewają się dziecka. Awantura z ojcem skończyła się pod domem w Busku-Zdroju, gdzie miało dojść do rękoczynów. To był tylko początek problemów w małżeństwie aktorów.

Głośny konflikt rozegrał się w 2022 roku. Media obiegła szokująca informacja o zdradzie aktora, kiedy Joanna przebywała z dzieckiem w szpitalu. W mediach rozgorzała publiczna wymiana wiadomości pomiędzy byłymi małżonkami, co poskutkowało ogromem spekulacji i domysłów wśród fanów.

 

Jerzy Stuhr spowodował wypadek. Aktor spieszył się na spotkanie

17 października znany aktor spowodował kolizję na drodze. W mediach zawrzało, gdy okazało się, że po badaniu alkomatem aktor miał we krwi 0,7 promila alkoholu. Na łamach Faktu Jerzy Stuhr tłumaczył, że następnego dnia był umówiony na rozmowę z dziennikarzem. Feralnego dnia dziennikarz zadzwonił i poinformował, że czeka w umówionym miejscu. Zdaniem Stuhra mogły pomylić mu się daty. Nie chciał zawieść dziennikarza i w pośpiechu wsiadł za kółko.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sebastian Fabijański i Rafalala. W tle narkotyki

Rafalala na swoim koncie ma kłótnie m.in. z Radosławem Majdanem, Edytą Górniak czy Quebonafide. Skandal z udziałem Sebastiana Fabijańskiego zaczął się od wrzuconego do sieci filmu. Wizytę u Rafalali aktor tłumaczył promocją filmu, jednak nie milkły podejrzenia o nadużywanie przez aktora narkotyków. W końcu aktor przyznał, że feralnego dnia był odurzony narkotykami i nie wie, jak dostał się do mieszkania Rafalali.

 
Więcej o: