Małgorzata Rozenek pokazała figurę w stroju sportowym. Internautka: "Czy Pani coś je?"

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała na Instagramie krótkie nagranie z treningu. Fanki nie mogą oderwać wzroku od jej figury. - Nie jem mięsa, nie piję alkoholu, nie jem cukru - zdradziła. Ale jednej rzeczy nie potrafi sobie odmówić: "Muszę się wspomóc".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Elektryczna Skoda Enyaq Coupe, czyli czym wygodnie podróżować zimową porą i nie tylko

Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Wiosną tego roku Małgosia wzięła udział w obozie Ani Lewandowskiej i od tego momentu na swoim profilu chętnie pokazuje również swoje regularne treningi.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała nagranie z treningu. "A złośliwi i tak napiszą, że figura to zasługa genów i pieniędzy"

Małgorzata Rozenek-Majdan udostępniła na swoim instagramowym profilu krótkie nagranie z treningu. Pokazała na nim, jak wykonuje jedno z ćwiczeń. Czarne legginsy oraz krótki top w tym samym kolorze, które miała na sobie Małgosia, tylko podkreśliły jej zgrabną figurę. - #wednesday #6am #dancedancedance #niesamymiświętamiczłowiekżyje - napisała.

Czy Pani coś je??? Wow figura

- skomentowała jedna z internautek. Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy, w których internautki nie szczędziły gwieździe komplementów:

A złośliwi i tak napiszą, że figura to zasługa genów i pieniędzy
Piękna figura i piękna kobietka
O m g jaka forma
Podziwiam! Mega inspiracja!
To jest sztos, to jest ogień

- czytamy.

 

Jak wygląda dieta Małgorzaty Rozenek?

Ja jestem w stanie zrezygnować ze wszystkiego. Nie jem mięsa, nie piję alkoholu, nie jem cukru. Naprawdę pilnuję wielu rzeczy, ale raz na jakiś czas jak nie zjem czekolady, szczególnie jak jest taka pogoda za oknem - muszę się wspomóc.

- zdradziła w rozmowie z nami. 

Więcej o: