Tym znakom zodiaku 2023 rok przyniesie szczęście w miłości

Nowy rok to kolejne wyzwania i kolejne szanse na znalezienie drugiej połówki. Jest kilka znaków zodiaku, którym prawdopodobnie się poszczęści! Znajdą miłość do grobowej deski albo przeżyją niezapomniany romans. Tak mówią gwiazdy! Ale pamiętajmy, aby ich "proroctwa" traktować z przymrużeniem oka.

Baran (21.03 — 20.04)

Wiadomo nie od dziś, że Baran to ognisty znak zodiaku. Barany bywają żywiołowe, nieprzewidywalne. Jak kochają, to na zabój. Czy będzie im się zakochać miłością szaleńczą, która zmienia życie? Nie lubią tracić czasu i na pewno w 2023 roku wykorzystają każdą szansę na potencjalny nawet romans. Na pewno będą mieć, co robić! Czeka ich wiele randek, też w ciemno. Pod koniec 2023 roku może zapukać do drzwi ich serca ktoś,  z kim będą gotowe nawet na stały związek.

Lew (23.07-22.08)

Lew jest kochliwy. Lubi być w centrum uwagi, lubi być duszą towarzystwa. 2023 roku nie przyniesie tu zmian. Po wielu, naprawdę wielu randkach, Lew będzie chciał chwilę odpocząć. Możliwe, że będzie szukać wyciszenia w okresie wakacyjnym. Po takim krótkim czasie wytchnienia ponownie rzuci się w wir spotkań i romansów.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Panna (24.08 — 22.09)

Panny chłodno kalkulują, są sumienne i słowne. Dlatego nawet gdy zamierzają oddać się miłosnym przygodom, najpierw sprawdzą potencjalnego kandydata. Prześledzą jego media społecznościowe, zweryfikują informacje wśród znajomych. Może warto pominąć ten krok w 2023 roku? Naprawdę zaszaleć i zobaczyć, czym los zaskoczy? Taka spontaniczność może się opłacić. Gwiazdy widzą szansę na wielką miłość w drugiej połowie roku.

Skorpion (23.10 — 22.11)

Skorpion jest stateczny i łatwo się nie zniechęca. Nawet gdy słyszy kolejny raz „nie", nie poddaje się i umawia na kolejne randki. Po fali niepowodzeń, los się do niego uśmiechnie. Maj 2023 może być pod tym względem przełomowy. Warto jednak otworzyć się na nowe doświadczenia i zaufać drugiej osobie.

Więcej o: