Ostrzygł bezdomnego za darmo. Niektórzy stwierdzili, że teraz przypomina gwiazdę filmu "Mroczny rycerz"

Tiktoker, który prowadzi konto pod nickiem empoweringcuts, przedstawia na swoim profilu metamorfozy, jakie przeprowadza. Joshua pomaga bezdomnym, strzygąc ich za darmo. Jeden z filmików szczególnie przykuł uwagę jego obserwatorów, którzy sugerują, że mężczyzna wygląda jak znany aktor.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Filmik udostępniony przez użytkownika empoweringcuts obejrzano prawie 300 tysięcy razy. Strzyżony przez niego bezdomny nie tylko przeszedł ogromną metamorfozę. Komentujący uważają, że mężczyzna wygląda jak sobowtór znanego aktora. 

Zobacz wideo Sobowtór Roksany Węgiel w "The Voice Kids"

Joshua Santiago od lat pomaga bezdomnym. Jego kanał obserwuje ponad 300 tysięcy osób

Joshua Santiago, czyli właściciel profilu empoweringcuts już od prawie dwóch lat pomaga bezdomnym. Mężczyzna z zawodu jest fryzjerem i wykorzystuje swoje umiejętności, aby zadbać o włosy i brodę potrzebujących. Co więcej, w filmikach często przedstawia ich historie. Zachęca także innych do pomocy i stara się poszerzyć świadomość społeczną związaną z problemem, jakim jest bezdomność. 

TikToker zbierał 70 tysięcy dolarów, które przeznaczył na zakup campera. Przerobił pojazd na mobilny salon fryzjerski, aby móc dotrzeć do większej ilości osób. Właśnie w ten sposób dotarł do mężczyzny, który łudząco przypomina jednego z najpopularniejszych aktorów XXI wieku. 

Metamorfoza bezdomnego nie była największym zaskoczeniem. Widzowie widzą w nim sobowtóra gwiazdy

W opisie filmiku Joshua zaznaczył, że "każdy, kogo spotkasz, prowadzi walkę, o której nie masz pojęcia, zawsze bądź uczynny". Wideo przedstawia młodego mężczyznę o zaniedbanej fryzurze i brodzie. Fryzjer poddał bezdomnego prawdziwej metamorfozie, co skomentowali obserwujący:

Zupełnie inna osoba
Jakie piękne oczy!
Wygląda bardzo przystojnie, wyraźnie go odmłodziłeś

Uwagę jednego z oglądających przykuło coś zupełnie innego, a mianowicie, że mężczyzna przypomina Paula Walkera. Inny użytkownik serwisu stwierdził natomiast, że widzi w nim Christiana Bale'a.

Więcej o: