Ludzie nie wierzą w jej wiek. Mówią, że ma 15 lat mniej. Jej sekret? Jeden kosmetyk

Wiele kobiet zastanawia się nad tym, co robić, by jak najdłużej zachować młody wygląd. Sposób jest łatwiejszy i tańszy niż może się wydawać. Stosuje go Elle, która przyznała, że ludzie dają jej 15 lat mniej niż ma w rzeczywistości. - To mój Święty Graal - mówi.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Elektryczna Skoda Enyaq Coupe, czyli czym wygodnie podróżować zimową porą i nie tylko

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki. Dużą popularnością cieszą się również profile osób, które chętnie dzielą się w sieci swoimi swoją codziennością i sprawdzonymi patentami.

"Ludzie nigdy mi nie wierzą, kiedy mówię im, ile mam lat. To mój Święty Graal, dzięki któremu wyglądam 15 lat młodziej"

Elle prowadzi na TikToku konto pod nazwą @bambidoesbeauty, gdzie dzieli się różnymi poradami związanymi z pielęgnacją skóry. Ostatnio na swoim profilu zdradziła, że ludzie często myślą, że ma nawet 15 lat niż naprawdę ma. Postanowiła zatem podzielić się swoim sekretem przeciwstarzeniowym. Jej młodo wyglądająca skóra nie jest efektem botoksu, a regularnego stosowania kremów z wysokimi filtrami SPF. Według kobiety ochrona skóry przed promieniami UV to jeden z najlepszych sposobów na utrzymanie jej w dobrej kondycji i opóźnienie powstawania zmarszczek.  

Mam 32 lata i nadal jestem proszona o dowód, gdy wchodzę do klubów dla osób 16+ 

- powiedziała na nagraniu. Przy okazji pokazała swoje trzy ulubione produkty, jednak prawda jest taka, że marka kosmetyku nie ma znaczenia. Ważne by był to SPF30, a najlepiej SPF50, który po prostu sprawdza się na skórze danej osoby.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek:

32? Byłam przekonana, że masz 17
32?! O kurczę. Stawiałbym jakieś 23-25
Wyglądasz niesamowicie!
Mam 27 lat, a dzieciaki w pracy często myślą, że mam 18-20 lat. wcale nie mówię, że 27 lat to starość, ale dbanie o skórę robi różnicę, ludzie
Myślałam, że masz około 20 lat! Wow

- czytamy.

Więcej o: