Horoskop na rok 2023. Zobacz, na co powinnaś/powinieneś się przygotować w nadchodzącym roku!

Interesuje Cię Twój horoskop na rok 2023? Chcesz wiedzieć, jaka prawda na temat Twojego losu została zapisana w gwiazdach? Sprawdź koniecznie, na co się przygotować!

Horoskop rok 2023 – Baran

 • Praca

Chcesz poznać swój horoskop? Rok 2023 nakłoni Cię do uważnego rozglądania się wokół siebie, ponieważ pewne szanse na lepszy zarobek mogą Ci łatwo przejść obok nosa. Bardzo możliwe, że mniej więcej w połowie roku postanowisz się dokształcić z jakiejś dziedziny. To z kolei umożliwi Ci rozwój w kierunku, o jakim nigdy wcześniej nie myślałaś/myślałeś.

 • Miłość

Zapragniesz wyjechać gdzieś ze swoją drugą połówką. Jeśli jesteś singielką/singlem, zdecydujesz się na samotny wyjazd i wcale nie postanowisz się rozglądać za towarzystwem. Możliwe, że w tym roku uznasz po prostu, że żaden związek nie jest Ci na razie potrzebny.

 • Zdrowie

Wreszcie uda Ci się odgadnąć, czego tak naprawdę potrzebuje Twój organizm. Może wystarczy wybrany zestaw witamin? A może po prostu masz za mało ruchu? Jeśli tylko trochę się wysilisz, poprawisz sobie znacznie komfort życia.

Horoskop roczny na 2023: Skorpion. Jaki będzie rok 2023 dla Skorpiona? Co przyniesie Ci nadchodzący rok? Horoskop roczny na 2023: Skorpion. Jaki będzie rok 2023 dla Skorpiona?

Horoskop roczny na 2023 – Byk

 • Praca

Horoskop roczny na 2023 umożliwi Ci poszerzanie horyzontów i gwałtowny samorozwój. Zdołasz poczynić znaczne postępy, które zauważą, a zarazem docenią także inni. Dopiero pod koniec roku ważne okaże się dla Ciebie wsparcie współpracowników. Tylko w zgranym zespole rzeczywiście rozwiniesz skrzydła.

 • Miłość

Byki będą dużo eksperymentować. Jeśli nie masz swojej drugiej połówki, możliwe, że zaczniesz szukać właściwej osoby wśród znajomych. A jeśli jesteś już w związku, postanowisz sprawdzić, jak Twój/Twoja partner/partnerka zareaguje na delikatną zmianę Twojego trybu życia. Możliwe, że niekoniecznie musi mu/jej się to spodobać.

 • Zdrowie

W tym roku ujawnią się Twoje alergie. Możliwe, że w związku z tym konieczna będzie zmiana otoczenia, i to prawdopodobnie na dłużej. To może z kolei silnie wpłynąć na Twoje dotychczasowe plany.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Roczny horoskop 2023 – Bliźnięta

 • Praca

Pewien projekt w pracy pozwoli wreszcie ujawnić się Twoim talentom. Sporo osób będzie mocno zaskoczonych tym, jak dobrze odnajdujesz się w tej dziedzinie. Kolejne zlecenia, uwzględniające Twoje nowo odkryte zdolności, będą Ci szły jak z płatka. Bliźnięta muszą jednak uważać na sprawy urzędowe, ponieważ w roku 2023 niekoniecznie będą im się one kleić.

 • Miłość

Roczny horoskop 2023 dla Bliźniąt okaże się wyjątkowo udany, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy miłosne. Twoja relacja z partnerem/partnerką jeszcze się pogłębi i zaczniecie się lepiej rozumieć. Samotne Bliźnięta z kolei nie będą już dłużej… samotne. Spotkają kogoś, kto porządnie zawróci im w głowie i sprawi, że ich życie stanie się lepsze.

 • Zdrowie

Raczej nie będziesz narzekać na żadne dolegliwości. Może tylko od czasu do czasu będzie Cię pobolewać głowa. Zwykle wystarczą jednak zwykłe środki przeciwbólowe, by wszystko wróciło do normy.

Horoskop na cały rok 2023 – Rak

 • Praca

Horoskop na cały rok 2023 dla Raków rysuje się niezwykle kolorowo. Przez najbliższe dwanaście miesięcy będziesz miała/miał okazję pokazać się od tej bardziej kreatywnej i twórczej strony, co wielu osobom z Twojego otoczenia może się spodobać. Poświęcisz się czemuś, co zacznie Cię ubogacać i sprawiać Ci prawdziwą przyjemność. Co więcej, okaże się, że będzie z tego niezła kasa.

 • Miłość

W uczuciach pozostaniesz optymistką/optymistą. Mimo lekkiego spięcia z Twoją drugą połówką mniej więcej w połowie roku, Wasze sprawy jakoś się poukładają. Samotne Raki właściwie nie będą szukać towarzystwa, a wiele spośród nich odkryje, że samotność oraz wąskie grono przyjaciół to wszystko, czego na ten moment potrzebują.

 • Zdrowie

Uważaj, jeśli prowadzisz siedzący tryb życia. Choć dotychczas Cię to nie dotyczyło, możesz zacząć odczuwać dolegliwości, stanowiące konsekwencję takiego spędzania czasu. Chcesz czy nie, powinnaś/powinieneś postawić na odrobinę aktywności.

Horoskop rok 2023 - Lew

 • Praca

W tym roku niespodziewanie dostrzeże Cię jakaś osoba i doceni Twoje starania na tyle, że zacznie Cię namawiać do zmiany pracy. Bardzo będzie jej zależało, byś dołączyła/dołączył do jej zespołu. Przemyśl to, bo niewykluczone, że będzie to idealna zmiana na lepsze.

 • Miłość

Nie planuj w tym roku żadnych wspólnych wyjazdów, bo pewne okoliczności sprawią, że i tak nic z nich nie wyjdzie. Jeśli za bardzo się napalisz, tylko się rozczarujesz. Samotne Lwy mogą znaleźć z kolei kogoś, na kim zacznie im zależeć – nawet za bardzo. Lepiej, by uważały.

 • Zdrowie

Jeśli dawno nie robiłaś/robiłeś sobie badań kontrolnych, warto sobie przypomnieć o tym w nadchodzącym roku. Niekoniecznie musi Ci coś dolegać, ale jeśli coś jest nie tak, warto to wychwycić zawczasu.

Horoskop roczny na 2023 - Panna

 • Praca

Nagle zacznie Ci się powodzić w życiu zawodowym. Ten rok sprawi, że będziesz dostrzegana/dostrzegany jako mądrzejsza/mądrzejszy, bardziej doświadczona/doświadczony i pomysłowa/pomysłowy. Dzięki temu szybko zaczniesz zdobywać większe zaufanie wśród współpracowników, a jednocześnie spotkają Cię pewne korzyści majątkowe.

 • Miłość

W tym roku odkryjesz, że komuś niezwykle mocno na Tobie zależy. Choć dotąd nie dostrzegałaś/dostrzegałeś tej osoby, może należy jej wreszcie poświęcić trochę uwagi? Jeśli jesteś w związku, nie dystansuj się od razu – możliwe, że w tym wypadku chodzi tylko o przyjaźń.

 • Zdrowie

Możesz zapragnąć nagle poprawić swoją kondycję fizyczną. Nie rób jednak niczego na siłę i zbyt szybko, bo możesz sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc. Postępuj rozsądnie, a nie będziesz musiała/musiał później tego żałować.

Roczny horoskop 2023 - Waga

 • Praca

Raczej nie śpiesz się z ważnymi decyzjami zawodowymi. Przełóż je na końcówkę roku, bo wtedy będziesz miała/miał na to lepszy czas. Nie bój się, że coś Cię ominie. Nawet jeśli w maju albo czerwcu otrzymasz intratne propozycje pracy, zignoruj je. To nie będzie to.

 • Miłość

W tym roku zależeć Ci będzie na stabilizacji. Niestety, może się okazać, że osoba, na której Ci zależy, boi się wszelkich formalnych deklaracji. Jeśli zdecydujesz się wywierać na nią presję, możesz wszystko zepsuć. Postaraj się postępować delikatnie i nie poruszać tego tematu co chwilę. Samotna Waga może natomiast poznać naprawdę dobrego przyjaciela. Czy przyjaźń ewoluuje? Przekonasz się.

 • Zdrowie

Najwyższy czas na przygotowanie odpowiedniej diety. Dzięki niej zdołasz wreszcie złapać oddech i zacząć się dobrze odżywiać. Tylko tak zdołasz poczuć się lepiej i przeżyć ten rok w zdrowiu.

Horoskop na cały rok 2023 - Skorpion

 • Praca

Możliwe, że w tym roku przytłoczy Cię nieco atmosfera w pracy. Współpracownicy będą robić Ci na złość i wciąż z Tobą konkurować, nawet jeśli nie będziesz tego chciała/chciał. Nie osiągniesz też żadnych satysfakcjonujących celów zawodowych. Może lepiej będzie, jeśli zmienisz pracę? Dobrze będzie się rozejrzeć za korzystnymi ofertami, które pozwolą Ci się spełniać.

 • Miłość

W tym roku uzyskasz ogromne wsparcie od swoich bliskich. Twoja druga połówka stanie na wysokości zadania i pomoże Ci z każdym problemem, jaki pojawi się na Twojej drodze. Samotny Skorpion może natomiast popaść w melancholię. Nie zamykaj się jednak w sobie, bo wcale nie chcesz być dalej sama/sam.

 • Zdrowie

Postaw w tym roku na wysiłek fizyczny, który będzie dostosowany do Twoich możliwości. Przyda Ci się odrobina ruchu, zwłaszcza jeśli pracujesz na siedząco lub stojąco. Daj się namówić na odpowiedni trening.

Horoskop rok 2023 – Strzelec

 • Praca

Najwyższy czas, by poprawić swoją organizację czasu. Jeśli zaczniesz bardziej skrupulatnie wykonywać swoje obowiązki, ten rok wreszcie okaże się udany. Przestaniesz się martwić, czy ze wszystkim zdążysz, zaczniesz więcej zarabiać i zaczniesz być rozchwytywana/rozchwytywany. Początek roku na pewno będzie trudny, bo przyjdzie Ci nadrabiać dotychczasowe zaległości, ale jeśli to przetrwasz, wszystko pójdzie już z górki.

 • Miłość

Pewna osoba zawzięcie będzie Ci prawić komplementy. To dzięki nim inaczej spojrzysz na siebie i bardzo się zmienisz przez te najbliższe kilkanaście miesięcy. Urośnie Twoja wiara w siebie, dlatego też odkryjesz, że możesz więcej.

 • Zdrowie

Dużej ilości pracy towarzyszy spora dawka stresu. Niestety, nie będziesz się go potrafiła/potrafił szybko pozbyć, a nerwowość zacznie odbijać się na Twoim zdrowiu. Zadbaj chociaż o odpowiednią ilość snu, bo inaczej zrobisz sobie krzywdę.

Horoskop roczny na 2023 - Koziorożec

 • Praca

W tym roku Koziorożce w żadnym wypadku nie powinny zmieniać pracy. Wszelkie kryzysy okażą się przejściowe i już niedługo wszystko się ustabilizuje, a może nawet wyraźnie poprawi. Jeśli teraz podpiszesz jakąś nową umowę, Twoja decyzja będzie pochopna, a Ty już wkrótce jej pożałujesz.

 • Miłość

Twoja druga połówka może czuć się mocno zaniedbywana. Ten rok poświęć na odbudowywanie swojej relacji, by Wasza więź na nowo stała się mocna i trwała. Jeśli natomiast jesteś sama/sam, rozejrzyj się wokół siebie, bo być może gdzieś obok jest ktoś, kto od dawna na Ciebie czeka. Koniecznie zaryzykuj tę znajomość, a wiele zyskasz.

 • Zdrowie

Jeśli nie będziesz dostatecznie uważać, na początku roku może Cię spotkać przykra niespodzianka. Zastanów się, czy na pewno dostatecznie dobrze dbasz o swój organizm i czy nie postępujesz lekkomyślnie. W przeciwnym razie to, co się stanie, może mieć przykre konsekwencje.

Roczny horoskop 2023 – Wodnik

 • Praca

Zyskasz odwagę, która pozwoli Ci podejmować trudne, zawodowe decyzje. Skup się jednak na tym, by dokonywać wyborów przede wszystkim w pierwszej połowie roku. W okolicy sierpnia/września, wszystko zacznie iść w przeciwną stronę niż przewidywałaś/przewidywałeś. Choć będziesz się starać, niewiele Ci z tego wyjdzie.

 • Miłość

Nagle zamarzysz o ustabilizowanym życiu. Twój/Twoja partner/partnerka może zacząć poważne rozmowy o przyszłości. Tym razem nie będzie Cię to denerwować i już wkrótce możecie dojść do porozumienia w wielu kwestiach. Samotne Wodniki zaczną myśleć o związku. Pamiętajcie tylko, żeby nie szukać go za wszelką cenę.

 • Zdrowie

W tym roku wreszcie przestaniesz narzekać na swoją odporność. Będzie Ci się powodzić w sensie zdrowotnym. Jedyne, o co powinnaś/powinieneś zadbać, to zwiększenie codziennego ruchu.

Horoskop roczny na 2023: Waga. Jaki będzie rok 2023 dla Wagi? Co przyniesie Ci nadchodzący rok? Horoskop roczny na 2023: Waga. Jaki będzie rok 2023 dla Wagi?

Horoskop na cały rok 2023 - Ryby

 • Praca

Najwyższy czas, by na poważnie zainteresować się pracą. Ryby muszą się trochę otrząsnąć, poświęcić się obowiązkom. Wtedy zaczną im one naprawdę sprawiać przyjemność. Jeśli pokochają to, co robią, ten rok okaże się doskonałym wstępem do świetlanej przyszłości.

 • Miłość

Natkniesz się na kogoś, kto będzie Twoją prawdziwą bratnią duszą. Nie jest powiedziane, że to, co Was połączy, będzie romantyczną miłością, jednak na pewno nie powinnaś/powinieneś lekceważyć tej nowej znajomości. Pielęgnuj ją, a oboje na tym dobrze wyjdziecie.

 • Zdrowie

Zima, wiosna i lato upłyną Ci bez większych problemów. Jesienią jednak możesz nabawić się przeziębienia. Niesprzyjająca aura może też wpędzić Cię w melancholię i naprawdę trudno będzie Ci znieść październik i listopad.

Zobacz też: Horoskop roczny na 2023: Panna. Jaki będzie rok 2023 dla Panny? Co przyniesie Ci nadchodzący rok?

Więcej o: