Oto neurotyczne znaki zodiaku. Łatwo ulegają negatywnym emocjom i wszystko biorą do siebie

Astrologia często mówi wiele o charakterze i towarzyszących nam emocjach. Okazuje się, że wśród znaków zodiaku można wyróżnić takie, które cechują się neurotyzmem. Widzą świat w ciemnych barwach, ulegają emocjom i wszystko biorą do siebie.

Niektórzy uważają, że poszczególnym znakom zodiaku przypisane są wyróżniające je cechy osobowości. Okazuje się, że można znaleźć wśród nich również ludzi, którzy cechują się neurotyzmem, czyli ogromną emocjonalnością. Takie osoby często mają skłonność do głębokiego przeżywania różnych sytuacji i zazwyczaj postrzegają świat w negatywnych barwach. Czy znasz kogoś, kto zachowuje się w ten sposób? Pamiętaj, by poniższe opisy traktować z przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Elektryczna Skoda Enyaq Coupe, czyli czym wygodnie podróżować zimową porą i nie tylko

Neurotyczne znaki zodiaku. Strzelec

Strzelce bywają bardzo emocjonalnie, zwłaszcza jeśli spędzają czas z bliskimi osobami. Zazwyczaj w głowach przedstawicieli tego znaku zodiaku kłębi się zarówno wiele smutków, jak i radości. To dobrzy przyjaciele, jednak mogą mieć tendencję do obarczania bliskich problemami i rozważaniami, z którymi sami nie umieją sobie poradzić. Zdarza się, że przez lata rozpamiętują nawet niewielkie porażki. Zazwyczaj cechują się małą cierpliwością, co może im utrudniać nawiązywanie relacji. 

Osobowość neurotyczna. Co wyróżnia Raka?

Osoby spod znaku Raka nie lubią być na drugim miejscu. Gdy nie idą na przedzie, mogą wpaść w szał, co szybko odczują przyjaciele, którym się zwierzają. Czasem mają wrażenie, że nikt nie potrafi ich zrozumieć i ciągle szukają idealnego powiernika swoich smutków. Z tego względu przebywanie wśród nich z czasem może być nieco męczące. Raki zazwyczaj mają skłonność do szybkiego wzruszania się, a podczas oglądania komedii romantycznych mogą wylać sporo łez.

Czy neurotyk może być szczęśliwy? Ryby

Ryby zazwyczaj są bardzo emocjonalne i wrażliwe. Nie umieją ukrywać emocji, które przeżywają. Niestety często są to emocje negatywne. Osoby spod tego znaku mogą uchodzić za impulsywne i szybko wpadające w gniew. Ryby bywają pogrążone w swoich myślach, a spokój odnajdują w sztuce i naturze. Prawdziwie szczęśliwe są wtedy, gdy się zakochają.

Więcej o: