59-letnia Ewa Skibińska pokazała się w mocno wyciętym body. Internauci "zawarła pakt z diabłem"

59-letnia Ewa Skibińska aktywnie działa w swoich mediach społecznościowych, gdzie regularnie dzieli się z fanami wyjątkowymi kadrami z życia zawodowego oraz prywatnego. Aktorka może pochwalić się świetną formą, co udowodniła, pozując w czarnym body!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Niektóre osoby stale udowadniają, że wiek to tylko liczba i nie ma dla nich żadnych barier, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Do tego grona zalicza się Ewa Skibińska, która w tym roku obchodziła swoje 59. urodziny. Aktorka cieszyła się ogromną popularnością w latach dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych, lecz w pewnym momencie nieco zniknęła z show-biznesu. Jej poczynania można jednak śledzić w prowadzonych przez Skibińską social mediach.

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje stylizacje

Ewa Skibińska pozuje w mocno wyciętym body. Co za forma!

Wiele widzów mogło niedawno podziwiać Ewę Skibińską na wielkim ekranie w produkcjach HBO w filmie "Słoń" oraz serialach  "W głębi lasu", "Odwilż", "Ślepnąc od świateł". Aktorka pokazała się w zupełnie odmiennej wersji i zachwyciła fanów prezentowaną formą. Regularnie robi to również na swoim instagramowym profilu, gdzie chętnie publikuje wiele zdjęć. Ostatnio pochwaliła się wyjątkowym kadrem, pozując przed lustrem w czasie treningu w czarnym body. Mocno wycięty krój wyeksponował i podkreślił atuty sylwetki 59-letniej aktorki.

 

Fani przecierają oczy ze zdumienia. Czas się dla Ewy Skibińskiej zatrzymał?

Reakcja fanów aktorki pod najnowszym postem na profilu na Instagramie była jednoznaczna. Obserwatorzy,  których grono liczy już ponad 16,4 tysiąca, zachwyciło się urodą oraz niesamowitą formą.

Pięknie Pani wygląda. Świetna forma. 
Im starsza, tym piękniejsza
Petarda fota, super wyglądasz.
Anioł mi się objawił.
Bardzo pięknie i seksownie
Pani to z diabłem zawarła pakt.
Uwielbiam Panią w takim wydaniu
Więcej o: