Izabella Scorupco pokazała 25-letnią córkę. "Gdyby nie kolory włosów byłybyście identyczne"

Izabella Scorupco udostępniła w relacji na Instagramie zdjęcia z rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Aktorka zapozowała przed obiektywem wraz z 25-letnią córką oraz matką.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Izabella Scorupco niedawno skończyła 52 lata, lecz wciąż może pochwalić się świetną formą. Aktorka regularnie chwali się nie tylko smukłą sylwetką, ale również rodzinnymi chwilami na swoim profilu na Instagramie. W mediach społecznościowych nie brakuje zdjęć wraz z 25-letnią córką Julią. Izabella Scorupco, mimo że coraz rzadziej pojawia się na wielkim ekranie, zainteresowaniem mediów wciąż cieszy się jej życie prywatne. Polka od lat mieszka w Los Angeles razem ze swoim mężem, szwedzkim biznesmenem Karlem Rosengrenem.

 
Zobacz wideo Izabella Scorupco tańczy na własnym weselu

Święta Bożego Narodzenia Izabelli Scorupco. "Trzy pokolenia" na jednym zdjęciu

Izabella Scorupco chętnie pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie relacją z wigilijnego wieczoru spędzonego w gronie najbliższych. Obserwuje ją ponad 144 tysiące fanów. 52-letnia aktorka pozuje do zdjęć i filmików wraz z 25-letnią córką oraz mamą. Jedną z relacji podpisała: "trzy pokolenia", zaś w kolejnej pokazała, jak tańczy wraz z mamą podczas świąt Bożego Narodzenia. Widać, że szampański nastrój towarzyszył Scorupco przez cały wieczór.

Izabella ScorupcoIzabella Scorupco instagram.com/@izabellascorupco

Izabella ScorupcoIzabella Scorupco instagram.com/@izabellascorupco

Izabella Scorupco pozuje do zdjęć z córką. Internauci są zachwyceni!

To nie pierwszy raz, kiedy Izabella Scorupco zamieszcza zdjęcie lub relację wraz ze swoją córką. 25-latka zachwyca urodą, a internauci często porównują ją do sławnej mamy. Julia Czerkawski żyje z dala od show-biznesu i nie poszła w ślady Scorupco, ale wiele osób sądzi, że odziedziczyła po niej urodę. Pod postem na Instagramie, na którym dziewczyna pozuje z mamą, nie brak wyrazów uznania dla urody obu pań:

Przepiękne zdjęcie, a córeczka przeurocza
Wasza uroda zachwyca
Dla mnie jest podobna do taty, śliczna dziewczyna
Dziewczyny, gdyby nie różne kolory włosów byłybyście identyczne. Obie przepiękne
 
Więcej o: