Doda w świątecznym poście zdobyła się na szczere wyznanie. "Życzę wam tej odwagi"

Święta Bożego Narodzenia to specjalny czas w roku, który nie tylko cieszy ludzi na całym świecie, lecz także motywuje do refleksji nad własnym życiem. Na szczere wyznanie w świątecznym poście na Instagramie zdobyła się także Doda. Pozująca przy choince piosenkarka złożyła swoim fanom wyjątkowe życzenia.

Wielu z fanów Dody jest pewnie ciekawych jak w tym roku wyglądały święta u piosenkarki. Artystka nigdy nie ukrywała faktu, że nie lubi obchodzić Bożego Narodzenia, a ten czas woli spędzić za granicą w ciepłych krajach. Jako główną przyczynę zaistniałej sytuacji przedstawiła ostatnio skomplikowaną relację jej rodziców, przez którą już dawno temu zmieniła swoje nastawienie do świąt. Wokalista jednak, jak co roku postanowiła złożyć swoim obserwującym na Instagramie życzenia. Czego życzyła fanom? 

Doda złożyła wyjątkowe życzenia świąteczne swoim fanom. Czego życzyła w tym roku?

Wśród gwiazd, które postanowiły złożyć życzenia swoim fanom i w tym roku znalazła się również Doda. W słowach skierowanych do obserwujących ją osób wyraźnie widać nawiązanie do trudnych wydarzeń, z jakimi musiała się zmierzyć w tym m.in. dotyczących życia miłosnego, niestabilności emocjonalnej oraz buntowniczego charakteru. Wokalistka podkreśliła jednak, że mimo wszystkich przeciwności losu ona zawsze pozostała sobą i tego właśnie przede wszystkim życzyła swoim fanom: "odwagi w byciu sobą". 

 

Tegoroczne święta okazały się wyjątkowe dla piosenkarki. Co uległo zmianie? 

W tym roku święta były jednak dla Dody wyjątkowe. Spędziła je bowiem w towarzystwie swojego nowego ukochanego - Dariusza Piechuta. Ponadto to właśnie na początku grudnia 2022 r. wokalistka zdobyła status platynowej płyty, który ona sama określiła "spełnieniem swoich marzeń".

Co na to fani? W pełni poparli to życzenia artystki:

Prawdziwe słowa, bo nie chodzi o to żeby ludzie byli zadowoleni z nas, ale my z siebie, że robimy wszystko z własnym sumieniem.
Bardzo mądry tekst!
Zobacz wideo Doda podczas morsowania
Więcej o: