Mel C odwołuje występ na sylwestrze TVP, a fani nie kryją zachwytu. "Masz mój szacunek"

Informacja o tym, że na tegorocznym sylwestrze zagra Melanie C, zaskoczyła chyba wszystkich. Jeszcze większym newsem była decyzja byłej członkini Spice Girls o anulowaniu występu. W komentarzach pod jej oświadczeniem zebrali się fani, którzy... dziękują za jej wybór.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Melanie C, czyli była członkini Spice Girls, miała wystąpić na tegorocznym sylwestrze organizowanym przez TVP. Okazuje się jednak, że ostatecznie piosenkarka zrezygnowała z koncertu. Nie podała jednoznacznego powodu, jednak wielu fanów domyśla się przyczyn tej decyzji.

Zobacz wideo Konflikty między muzykami doprowadziły do rozpadu kilku znanych grup. Oto one

Gwiazda jednak nie zagra na sylwestrze w Polsce. Mel C odmówiła występu

O występie Mel C na sylwestrze organizowanym przez TVP, informowano już 23 grudnia. Niedługo po tym ogłoszeniu gwiazda jednak za pośrednictwem mediów społecznościowych, odwołała swój udział w koncercie. Choć oficjalnego powodu nie podała, to fani domyślają się, że główną przyczyną decyzji piosenkarki, jest stosunek organizatora imprezy do społeczności LGBTQ+, którą Mel C otwarcie popiera. Jak się okazuje, ta decyzja spotkała się z pozytywnym odbiorem fanów z Polski i zza granicy.

 

Mel C chce zagrać w Polsce, jednak nie na sylwestrze. Fani zachwyceni jej decyzją

Na profilu gwiazdy pojawił się krótki komunikat:

W świetle problemów. o których zostałam powiadomiona łączącymi się ze społecznościami wspieranymi przeze mnie, nie będę w stanie zagrać na sylwestrze w Polsce.

W dalszej części postu gwiazda wspomina, że z chęcią pojawi się na koncercie w naszym kraju, jednak nie w takich okolicznościach. Jej decyzję odebrano bardzo pozytywnie. Fani chwalą Mel C za jej postawę i zachowanie nadrzędnych dla niej wartości. 

Dobra decyzja, interglraność ponad wszystko. Spotkamy się w Polsce w innych okolicznościach
Gratuluję decyzji, masz mój szacunek. Niestety telewizja publiczna w Polsce jest tubą propagandową rządu, która dyskryminuje m.in. LGBT+ i promuje "jedną słuszną wizję świata", czyli katolicką i rodzinną. Każdy z nas ma prawo żyć tak, jak sobie życzy. Każdy powinien być szanowany, bez względu na to, w co wierzy i kim jest. Dziękuję.
Dziękuję ci w imieniu polskich mniejszości. Jesteś niesamowita
Brawo! Telewizja Polska prześladuje gejów, a także każdego, kto ma inne poglądy. Społeczność LGBTQ+ jest nieustannie poniżana przez polityków, w tym prezydenta Polski.
Więcej o: