Kożuchowska "spala świąteczne kalorie" w outficie za 5750 zł. "Jak dobierzesz strój to głowa mała"

Małgorzata Kożuchowska wraz z rodziną udała się pod koniec grudnia w Alpy, gdzie nie może narzekać na brak zimowej aury. Gwiazda pochwaliła się wyjątkowym kadrem podczas "spalania świątecznych kalorii", który zapiera dech w piersiach.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych. Aktorka regularnie publikuje wiele zdjęć na swoim profilu na Instagramie. Ostatnio pochwaliła się chwilami zimowego szaleństwa wraz z rodziną na stoku w Alpach. Wypoczynek najwidoczniej świetnie służy gwieździe, która raczy internautów świetną formą oraz uśmiechem.

 
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o Łepkowskiej. "Czasami wbiła mi jakąś szpilę"

Małgorzata Kożuchowska "spala świąteczne kalorie". Co za widok!

Małgorzata Kożuchowska od lat jest zaliczana do najlepiej ubranych kobiet w kraju, a ostatnio zaprezentowała się fanom na profilu na Instagramie w zimowej odsłonie prosto z narciarskiego stoku. Gwiazda nie boi się eksperymentować z modą. Aktorka wybrała strój z modnym printem w czerwono-niebieskim odcieniu. Spodnie oraz kurtka marki Sportofino to koszt rzędu 5750 zł. Kożuchowska nawet w takim wydaniu zachwyciła obserwatorów stylem, co widać po reakcjach pod wpisem.

Nawet na stoku z klasą, z takim wyczuciem smaku trzeba się urodzić.
Małgosiu ty, jak dobierzesz strój to głowa mała.
Piękny outfit
w zdrowym ciele zdrowy duch
Nawet na stoku stylowo
Fajne wdzianko
 

Ile kalorii spalimy podczas jazdy na nartach? Znamy odpowiedź

Ciężko znaleźć przyjemniejszy i skuteczniejszy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów niż jazda na nartach. Jak podaje portal Ski Planet, w przypadku osoby ważącej 60 kg w ciągu godziny spali ona, 360 kcal jeżdżąc na nartach lub snowboardzie z prędkością do 4 km/h, zaś w przypadku wagi 86 kg w ciągu godziny osoba może spalić 516 kcal.

Więcej o: