Pamiętacie Janka z "Rancza"? Serialowy syn Solejuków jest teraz nie do poznania. Co u niego słychać?

"Ranczo" był serialem uwielbianym przez Polaków. Serial zmienił oblicze i postrzeganie wsi, czym zaskarbił sobie tysiące fanów. Jednymi z ulubionych bohaterów widzów była rodzina Solejuków. Jak dziś wygląda Daniel Zawiska, który wcielił się w rolę Janka?

Kazimiera i Maciej Solejukowie, grani przez Katarzynę Żak i Sylwestra Maciejewskiego, byli ulubieńcami widzów. Wychowywali siedmioro dzieci. Jednym z nich był Janek Solejuk. Od drugiego sezonu w jego rolę wcielał się Daniel Zawiska. Jak dziś wygląda? 

Zobacz wideo Czy to może być świąteczny hit? Zwiastun serialu "Wiedźmin: Rodowód krwi"

Karolina SzymczakKarolina Szymczak zagrała u boku Brada Pitta. "Chciałabym pokazać, że nie jestem tylko żoną Adamczyka"

Janek Solejuk. Ministrant i świadek zjawisk nadprzyrodzonych

Rodzina Solejuków to prości i skromni ludzie. Kazimiera Solejuk jest inteligentną kobietą, która poświęciła się wychowywaniu dzieci. Dopiero w czwartej serii widzowie dowiadują się, że Solejukowa płynnie mówi po niemiecku i angielsku. Z czasem otwiera własny biznes i rozpoczyna studia. Jej mąż, Maciej Solejuk, to człowiek porywczy i chętny do bójek. W pierwszych odcinkach serialu Solejukowi zdarza się stosować przemoc wobec członków rodziny.

Janek Solejuk pojawiał się w serialu epizodycznie. Jeden z synów Kazimiery i Macieja był uczynnym chłopcem, który wspólnie z bratem składał modele samolotów. 

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła fryzurą. Jak za dawnych lat! Wróci do krótkich? (zdjęcie ilustracyjne)Kożuchowska "spala świąteczne kalorie". "Nawet na stoku stylowo"

Tak dziś wygląda Janek Solejuk. Daniel Zawiska zrezygnował z aktorstwa

"Ranczo" emitowane było w latach 2006-2016, jednak Daniel Zawiska dołączył do obsady serialu dopiero od drugiego sezonu. Wcześniej w tej roli widzowie mogli zobaczyć Sebastiana Szmigila.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Daniel Zawiska otrzymał rolę w serialu, ponieważ mieszkał blisko planu w Jeruzalu, gdzie kręcono serial. Na razie "Ranczo" jest jedyną produkcją, w jakiej mogli zobaczyć go widzowie. Jak można dowiedzieć się z facebookowego profilu serialowego Janka, zrezygnował on z aktorstwa i skupił się na nauce. Zawiska studiuje na Akademii Sztuki Wojennej.

Więcej o: