Ma największe usta na świecie. Ludzie myślą, że to filtr. "Chciałbym móc zjeść tyle frytek na raz"

Amerykanka trafia do Księgi Rekordów Guinnessa jako kobieta z największymi ustami na świecie. 31-latka traktuje rekord jako nagrodę za lata upokorzeń i wyśmiewania przez rówieśników.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Księga Rekordów Guinnessa opublikowała na Instagramie wideo przedstawiające kobietę z niesamowicie dużymi ustami. Samantha Ramsdell z Connecticut w Stanach Zjednoczonych pobiła w 2021 roku rekord świata w największym rozwarciu ust w kategorii kobiet. Na filmie widać, jak 31-latka umieszcza w ustach jabłko, pomarańczę, wielkie ciastko, tabliczkę czekolady i burgera.

 

Kobieta ma największe usta na świecie. Niesamowity rekord 31-latki

Od najmłodszych lat Samantha wiedziała, że ma duże usta. Jej gigantyczny uśmiech jest wyraźnie widoczny na wszystkich jej zdjęciach z dzieciństwa, jak podaje strona internetowa Księgi Rekordów Guinnessa. Ponieważ nikt w jej rodzinie nie miał ust tak dużych, jak ona, w końcu stało się on jej charakterystycznym znakiem. W dzieciństwie musiała mierzyć się z krytyką czy wyśmiewaniem z powodu nietypowej cechy wyglądu. Największe rozwarcie ust ma 6,52 cm. Usta Samanthy są nie tylko wysokie, ale także szerokie. Mierząc w poprzek, rozwarcie ust kobiety osiąga ponad 10 centymetrów.

 

Samantha Ramsdell pokazuje zakres możliwości swoich ust. Uważa to za "supermoc"

Kobieta poprzez swój znak rozpoznawczy jest teraz znana w sieci społecznościowej TikTok, na której ma ponad 1,7 miliona obserwujących. Rozgłosem cieszy się również na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 230 000 osób. 

 

Internauci komentują wyjątkowy rekord, nie kryjąc swojego zdziwienia:

Chciałbym móc zjeść tyle frytek na raz
Wyobraź sobie, że prosi o "tylko jeden kęs" twojego jedzenia.
 Jej usta są przerażające, ale jednocześnie bardzo fajne.
Kiedy pierwszy raz na to spojrzałem, wyglądało to, jak filtr.
Ta dziewczyna jest ulubioną klientką dentysty.

Samantha Ramsdell wciąż powtarza jednak, że "to nie filtr, to moja twarz".

Zobacz wideo Niechlubny rekord Bałtyku. Ma największe martwe strefy na świecie
Więcej o: