Gwiazda "Miodowych lat" Agnieszka Pilaszewska pokazała córkę. Kornelia Maciejewska ma już 28 lat

Agnieszka Pilaszewska zdobyła popularność dzięki roli Aliny Krawczyk w serialu "Miodowe lata". W 2001 roku aktorkę zastąpiła Katarzyna Żak, a Pilaszewska skupiła się na pisaniu scenariuszy i grze w teatrze. Niedawno pojawiła się z córką w "Dzień dobry TVN".

Córka Agnieszki Pilaszewskiej urodziła się w 1994 roku. Niewiele osób wie, że również spełnia się jako aktorka. Znana mama niedawno pochwaliła się córką w programie śniadaniowym. Jak wygląda Kornelia Maciejewska i w jakich produkcjach grała?

Zobacz wideo Jacek Kurski zatrudnia gwiazdy, które śpiewają z playbacku. Dlaczego to toleruje?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Agnieszka Pilaszewska pokazała córkę. Kornelia również zajmuje się aktorstwem

Agnieszka Pilaszewska pojawiła się w serialu "Miodowe lata". Rola Aliny Krawczyk przyniosła jej ogromną popularność. Aktorka zagrała również w innych znanych produkcjach tj. "Ja wam pokażę!", "W pustyni i w puszczy", "Strajk" czy "Mała wielka miłość". Oprócz aktorstwa Agnieszka Pilaszewska zajmuje się scenopisarstwem.

 

Jako trzydziestolatka napisała scenariusz, który pokazała reżyserowi Filipowi Zybertowi. On odesłał ją do Macieja Maciejewskiego. W ten sposób aktorka poznała miłość swojego życia. Pilaszewska i Maciejewski zostali małżeństwem. Owocem związku jest córka Kornelia, która również próbuje swoich sił w aktorstwie.

Kornelia Maciejewska wraz z mamą pojawiły się w wigilijnym wydaniu "Dzień dobry TVN". Niewiele osób wiedziało, że córka Agnieszki Pilaszewskiej również pojawia się na wielkim ekranie.

 

Kornelia Maciejewska ma na swoim koncie już kilka produkcji. Gdzie można ją zobaczyć?

Kornelia Maciejewska studiowała we Francji i w Stanach Zjednoczonych. Wzięła udział w takich produkcjach jak "Komisarz Alex", "Ojciec Mateusz" czy "Pierwsza miłość". Zagrała również w filmach, do których scenariusze pisała jej mama – "Ultraviolet" czy "To musi być miłość".

 
Więcej o: