Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca nową fryzurą. Fani oczarowani. "Zdecydowanie lepiej niż w blondzie"

Paulina Sykut-Jeżyna na kilka dni przed sylwestrem postawiła na zmianę fryzury. Prezenterka opublikowała efekty metamorfozy na Instagramie i stwierdziła, że kolor jest "bliższy jej naturze". Fani z zachwytem komentują wygląd kobiety. "O, jaki śliczny kolor. Zdecydowanie lepiej niż w blondzie".

Końcówka roku to idealny czas na zmianę fryzury. Prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas publikuje zdjęcia i nagrania dotyczące zarówno pracy, jak i życia prywatnego. Ostatnio kobieta ukazała się fanom w nowej odsłonie, a wszystko za sprawą doboru innego koloru włosów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna o sposobie na relaks. "Sprzątam, gotuje, zmywam".

Nowa fryzura Pauliny Sykut-Jeżyny. Prezenterka zaprezentowała fanom efekty metamorfozy

Paulina Sykut-Jeżyna jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Kobieta już w sobotę poprowadzi na antenie Polsatu tegoroczną "Sylwestrową Moc Przebojów". Nic więc dziwnego, że oprócz wyboru stylizacji na sylwestrowy wieczór postawiła też na odświeżenie koloru włosów. Ostatnio opublikowała na Instagramie krótkie wideo, w którym zaprezentowała efekty metamorfozy wprost z fryzjerskiego fotela. Włosy Sykut-Jeżyny ułożono tak, by delikatnie odbijały się od nasady, dzięki czemu zyskały efekt lekkości i świeżości. Oprócz tego prezenterka porzuciła blond na rzecz jasnego brązu i stwierdziła, że ten kolor znacznie bardziej do niej pasuje.

Nowy kolor. Brąz, zdecydowanie bliższy mojej naturze

- podpisała nagranie.

 

Internauci zachwyceni metamorfozą prezenterki. "Zdecydowanie lepiej niż w blondzie"

Fani Pauliny Sykut-Jeżyny z zachwytem komentują jej najnowszą metamorfozę. Nie ulega wątpliwości, że nawet niewielkie zmiany, takie jak odświeżenie koloru włosów wpływają pozytywnie na wygląd prezenterki. Opinie internautów nie pozostawiają złudzeń, że Sykut-Jeżynie pasuje zamiana blondu na brąz.

O, jaki śliczny kolor. Zdecydowanie lepiej niż w blondzie
Ślicznie wyszło!
Cudnie!
Obłędny kolor
Ładnej we wszystkim ładnie,  w każdym odcieniu włosów pięknie Pani wygląda
Jak zawsze piękna, styl i charakter jak 18-stka, nic dodać, nic ująć. Czapki z głów, petarda
Włosy petarda
Więcej o: