Mamy przebrane za córki podbijają TikToka. 5 najbardziej spektakularnych metamorfoz. "Wygląda 20 lat młodziej"

Te kobiety dresy i odkurzacze zamieniały na krótkie topy i modne torebki. Najnowszy trend z TikToka cieszy się ogromną popularnością. Mamy zakładają na siebie ubrania swoich córek i wyglądają jak milion dolarów.

Mówi się, że wiek to tylko liczba i tren trend z TikToka to udowadnia. Zmiana garderoby może odjąć kilka, a nawet kilkanaście lat. Młode użytkowniczki TikToka ubierają mamy z swoje ubrania. Trend cieszy się ogromną popularnością. Wybrałyśmy pięć najbardziej spektakularnych metamorfoz. 

Córki ubierają mamy. Ten trend podbija TikToka

W każdym z filmików najpierw widzimy mamę w jej codziennych ubraniach. Często są to dresy czy luźny sweter. Kobiety są zazwyczaj bez makijażu i mają związane włosy. Czasem towarzyszą im takie atrybuty, jak odkurzacz czy rękawiczki do sprzątania. To wizerunek mamy, do którego jesteśmy przyzwyczajeni. Według statystyk to głównie kobiety zajmują się sprzątaniem domu. 

Użytkownicy TikToka pokochali ten trend. Filmiki oznaczone hashtagiem turning my mum into me (ang. zamieniając moją mamę we mnie) mają nawet po kilka milionów polubień. 

Mamy nie do poznania. Najbardziej spektakularne metamorfozy 

Spośród filmików opatrzonych wspomnianym hashtagiem postanowiłyśmy wybrać te, które najbardziej nas zaskoczyły. Na pierwszym z nich widzimy 59-letnią kobietę w dresie i kapciach, która następnie pokazuje się w przylegającej do ciała, delikatnie prześwitującej sukience ze sporym dekoltem. Filmik zebrał ponad dwa miliony polubień, a użytkownicy nie kryli w komentarzach swojego podziwu dla zgrabnej sylwetki kobiety. 

W kolejnym z filmików mama znów jest w dresie i niesie ze sobą odkurzacz. Po chwili wraca jednak zupełnie odmieniona- ma szerokie, białe spodnie, czarny top, odsłaniający brzuch i młodzieżowy kapelusz

W komentarzach pod filmikiem można przeczytać:

Ale piękna figura.
Wygląda 20 lat młodziej 
Ona wygrała z tą sylwetką. 
Będę taką mamą. 

Kolejna mama luźny sweterek zamienia na krótki top, a odkurzacz na torebkę Chanel. 

Kolejny filmik zebrał aż ponad sześć milionów polubień i ponad szesnaście tysięcy komentarzy. Kobieta wzięła z szafy córki krótki, czarny kombinezon oraz długie, futrzane kozaki. Stylizację uzupełniła okularami. 

Ostatni z wybranych przez nas filmów również zachwyca. Użytkownicy TikToka twierdzą, że w ubraniach córki kobieta wygląda na ok. 25 lat. 

Trzeba przyznać, że metamorfozy mam są naprawdę spektakularne. Niektórzy zwracają jednak uwagę, że w trendzie brakuje różnorodności. Pokazywane są jedynie bardzo szczupłe kobiety. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: