Królowa życia zdradziła, ile wydała na operacje plastyczne. Za tę kwotę kupicie dom

Polska królowa życia Laluna Uniqe, która największą popularność zyskała dzięki programowi "Królowe życia" podczas ostatniego Q&A na Instagramie, odpowiedziała na pytanie fanów, ile łącznie wydała na operacje plastyczne. Nie da się ukryć, że kwot robi ogromne wrażenie.

Nie da się ukryć, że Laluna Unique jest jedną z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych bohaterek programu "Królowe życie". Zawdzięcza to swojemu stylowi życia i zamiłowaniu do operacji plastycznych. Katarzyna, bo tak naprawdę ma na imię Laluna regularnie odwiedza tureckie kliniki. Nie tak dawno, bo na początku grudnia zrobiła sobie nowe zęby. Teraz wyznała, ile łącznie zapłaciła za wszystkie zabiegi. 

Zobacz wideo "Królowe życia": Kasia opowiada o klientkach po chemioterapii

Laluna Unique zdradza, ile wydała na operacje plastyczne. Za tę kwotę spokojnie kupicie dom

Katarzyna co jakiś czas daje możliwość swoim fanom zdania jej pytań. Podczas Q&A zaciekawiony obserwator zapytał wprost o to, ile wydała na wszystkie operacje plastyczne. Ta bez wahania odpisała: 

2 mil.

Co z możemy rozumieć jako 2 miliony złotych. Za taką kwotę nawet w dzisiejszych czasach, gdzie drożyzna widoczna jest na każdym kroku, możecie kupić dom czy ekskluzywne mieszkanie. Choć na Instagramie królową życia obserwuje ponad 400 tys. fanów, to nie wszyscy są zachwyceni jej regularnymi poprawkami. Pod zdjęciami możemy przeczytać takie komentarze.

Już nie przypominasz samej siebie.

- napisał ktoś w komentarzach. 

Czemu używasz filtrów nawet po całkowitej operacji twarzy?

- dodał ktoś inny. 

Oczywiście pod jej postami również mnóstwo pochlebiających jej komentarzy. - "Jezu ! Jesteś piękna!", "Wyglądasz jak laleczka", "Ooo Wow całkiem inna piękniejsza kobieta", "OMG, Barbie" - pisali. 

 

Laluna planuje kolejne operacje plastyczne 

Choć mogłoby się wydawać, że Laluna nie potrzebuje już więcej operacji plastycznych, ta zdradziła, że już wkrótce podda się kolejnemu zabiegowi, a nawet kilku zabiegom. 

Jadę robić lifting nóg, BBL, małą plazmę na brzuch, kocie oczy, nos, ale chyba lekarz nie pozwoli zrobić tyle na raz, więc będę musiała znowu podzielić na dwa razy.

- napisała. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: