Do której sklepy w sylwestra będą czynne? Godziny otwarcia Biedronki, Lidla, Auchan i innych punktów

Do której sklepy w sylwestra będą czynne? 31 grudnia zbliża się wielkimi krokami, dlatego klienci coraz częściej zadają sobie to pytanie. Okazuje się, że wiele sieci handlowych decyduje się tego dnia na wcześniejsze zamknięcie sklepów. Oto godziny otwarcia najpopularniejszych sieci.

Sylwester już w sobotę. Choć nie jest to dzień wolny od pracy, tak jak w Wigilię tego dnia większość sklepów będzie czynna krócej niż zwykle, a kasy zamkną się wcześniej niż w dni powszednie. Wszystko za sprawą nowego roku, który zbliża się wielkimi krokami. Przedstawiamy godziny otwarcia Biedronki, Lidla, Auchan i innych punktów. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo 34-latek okradał sklepy budowlane

Biedronka - godziny otwarcia. Sylwester skłania sieci do szybszego zakończenia pracy

31 grudnia nie jest dniem objętym zakazem handlu. Mimo to wiele sieci zamknie swoje lokale dużo wcześniej, by również i pracownicy mieli czas na przygotowanie do świętowania nadejścia nowego roku. Sklepy sieci Biedronka w sylwestra otworzą się dla klientów o 6:00, a zamkną o 19:00, o czym poinformowano w połowie grudnia. Zapewniono, że konsumenci w każdym mieście będą mogli zrobić zakupy właśnie do tej godziny. Aby wynagrodzić wcześniejsze zamknięcie Biedronki 31 grudnia, na kilka dni przed sylwestrem wybrane sklepy sieci będą otwarte nawet do 23:00.

Do której sklepy w sylwestra będą czynne? Lidl również będzie zamknięty szybciej 

Już 31 grudnia pożegnamy na zawsze 2022 r. Wiele osób zrobi to w gronie znajomych podczas hucznej zabawy, dlatego warto wiedzieć, do której godziny będą otwarte sklepy tego dnia, by móc zaopatrzyć się w niezbędne produkty. Markety sieci Lidl w sylwestra będą otwarte od 6:00 do 19:00. 

Do której czynne sklepy w sylwestra? Auchan i inne placówki 

Okazuje się, że niektóre sklepy sieci Auchan będą otwarte 31 grudnia jeszcze krócej, bo w wybranych punktach będziemy mieli możliwość zrobienia zakupów od 7:30 do 18:00. Jak sytuacja prezentuje się w innych placówkach? Przedstawiamy listę godzin otwarcia kilku najpopularniejszych sieci handlowych:

  • Carrefour – 7:00-18:00,
  • Kaufland – 6:00-18:00,
  • Stokrotka – 6:30-18:00,
  • Dino - 6:00-20:30,
  • Żabka —  06:00-23:00.
Więcej o: