Tomasz Lis znów zakochany. Pokazał partnerkę. To utytułowana sportsmenka

Kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Tomasz Lisa z ukochaną. - "Lis i Monia Lisa życzą Wesołych Świąt" - brzmi podpis pod fotografią. Kim jest wybranka dziennikarza?

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Tomasz Lis jest znów zakochany. Świadczyć o tym może najnowsze zdjęcie, które opublikował w swoich social mediach w święta Bożego Narodzenia. - "Lis i Monia Lisa życzą Wesołych Świąt" - napisał.

Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne"
Panie Tomaszu zdrowia, dla Pana, iskierek radości i życzliwości od ludzi. Wszystkiego, co najpiękniejsze.
Panie Tomaszu, wzajemnie! Przede wszystkim zdrowia i na pewno wolniejszego tempa, bo trudno nie odnieść wrażenia, że wraz z wiekiem nasze życie nabiera prędkości. Wspaniałych świąt dla wspaniałej pary!
Piękna z Państwa para. Wszystkiego, co najlepsze dla Państwa.

- pisali internauci w komentarzach.

Do tej pory dziennikarz nie chwalił się nową partnerką. Kim jest jego wybranka? 

 

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa zaczęła nową pracę. Pola pochwaliła się swoim debiutemCórka Kingi Rusin i Tomasza Lisa zaczęła nową pracę. Pola pochwaliła się swoim debiutem

Ukochana Tomasza Lisa to utytułowana sportsmenka 

Monika Urbańczyk, bo tak nazywa się ukochana Tomasza Lisa, jest absolwentką warszawskiego AWF-u, medalistką i uczestniczką MP i MŚ w kick-boxingu, instruktorką fitness i pływania, a także trenerką rozwoju osobistego i certyfikowaną nauczycielką Calligraphy Health System. Nie da się ukryć, że jej CV robi wrażenie. 

 

Monika jest bardzo aktywna fizycznie. W social mediach możemy znaleźć mnóstwo zdjęć i filmików z sali treningowej. Z jej Instagrama dowiadujemy się również, że jest mamą dorosłej już Dagmary. 

 

Poprzednie związki Tomasza Lisa 

W 1994 roku Tomasz Lis ożenił się z Kingą Rusin, z którą ma dwie córki: Igę i Polę. Małżeństwo z dziennikarką przetrwało 12 lat. Później w 2007 roku poślubił Hanną Smoktunowicz. Choć para nie mieszkała ze sobą już od lat, a także oficjalnie potwierdziła rozstanie, to dopiero w tym roku sfinalizowała rozwód. 

Magda GesslerMagda Gessler do Tomasza Lisa: Przygotuje Ci herbatkę otrzeźwiającą

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: