Tomasz Lis znów zakochany. Pokazał partnerkę. To utytułowana sportsmenka

Kilka dni temu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Tomasz Lisa z ukochaną. - "Lis i Monia Lisa życzą Wesołych Świąt" - brzmi podpis pod fotografią. Kim jest wybranka dziennikarza?

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Tomasz Lis jest znów zakochany. Świadczyć o tym może najnowsze zdjęcie, które opublikował w swoich social mediach w święta Bożego Narodzenia. - "Lis i Monia Lisa życzą Wesołych Świąt" - napisał.

Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne"
Panie Tomaszu zdrowia, dla Pana, iskierek radości i życzliwości od ludzi. Wszystkiego, co najpiękniejsze.
Panie Tomaszu, wzajemnie! Przede wszystkim zdrowia i na pewno wolniejszego tempa, bo trudno nie odnieść wrażenia, że wraz z wiekiem nasze życie nabiera prędkości. Wspaniałych świąt dla wspaniałej pary!
Piękna z Państwa para. Wszystkiego, co najlepsze dla Państwa.

- pisali internauci w komentarzach.

Do tej pory dziennikarz nie chwalił się nową partnerką. Kim jest jego wybranka? 

 

Ukochana Tomasza Lisa to utytułowana sportsmenka 

Monika Urbańczyk, bo tak nazywa się ukochana Tomasza Lisa, jest absolwentką warszawskiego AWF-u, medalistką i uczestniczką MP i MŚ w kick-boxingu, instruktorką fitness i pływania, a także trenerką rozwoju osobistego i certyfikowaną nauczycielką Calligraphy Health System. Nie da się ukryć, że jej CV robi wrażenie. 

 

Monika jest bardzo aktywna fizycznie. W social mediach możemy znaleźć mnóstwo zdjęć i filmików z sali treningowej. Z jej Instagrama dowiadujemy się również, że jest mamą dorosłej już Dagmary. 

 

Poprzednie związki Tomasza Lisa 

W 1994 roku Tomasz Lis ożenił się z Kingą Rusin, z którą ma dwie córki: Igę i Polę. Małżeństwo z dziennikarką przetrwało 12 lat. Później w 2007 roku poślubił Hanną Smoktunowicz. Choć para nie mieszkała ze sobą już od lat, a także oficjalnie potwierdziła rozstanie, to dopiero w tym roku sfinalizowała rozwód. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: