Reese Witherspoon pokazała świąteczne zdjęcie dzieci. "Twoja córka wygląda bardziej jak ty niż ty"

Reese Witherspoon co jakiś czas publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia ukazujące jej pracę i życie prywatne. W najnowszym poście aktorka podzieliła się świątecznymi fotografiami z rodziną. Internauci od razu zwrócili uwagę na ogromne podobieństwo 23-letniej Avy do matki.

Amerykańska aktorka Reese Witherspoon jest mamą trójki dzieci 23-letniej Avy, 19-letniego Deacona oraz 10-letniego Tennessee Jamesa. Najstarsza dwójka to owoc małżeństwa z aktorem Ryanem Philippe, które zakończyło się rozwodem w 2007 roku. Najmłodszy syn pochodzi z aktualnego związku gwiazdy z Jimem Tothem. W ostatnim czasie popularna aktorka opublikowała na Instagramie świąteczne zdjęcia z rodziną, pod którymi pojawiło się wiele komentarzy internautów. Sporo osób zwróciło uwagę na ogromne podobieństwo córki Reese do matki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Reese Witherspoon pokazała domową siłownię

Reese Witherspoon opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z dziećmi. "Urocza rodzinka"

Reese Witherspoon zyskała międzynarodową sławę po występie w filmie "Legalna blondynka" w 2001 r. Od tamtej pory media często rozpisują się na temat zarówno osiągnięć zawodowych aktorki, jak i jej życia prywatnego. Z okazji świąt gwiazda podzieliła się na Instagramie dwoma zdjęciami z rodziną, które opatrzyła życzeniami dla wszystkich obserwujących. Na pierwszej fotografii dzieci gwiazdy pozują na tle przystrojonego kominka, a na drugiej wraz z Reese i Jimem na tle choinki. Internauci w komentarzach również życzyli gwieździe i jej rodzinie spokojnych i wesołych świąt, a także zwrócili uwagę na to, jak pięknie razem wyglądają.

Urocza rodzinka!
Wesołych Świąt dla ciebie i twojej rodziny!
Piękna rodzina, Wesołych Świąt.
Wesołych Świąt życzę ci i twoim bliskim! Mam nadzieję, że twoja przerwa świąteczna upływa bezpiecznie, radośnie i zdrowo.
 

W komentarzach na Instagramie zawrzało: Twoja córka wygląda jak ty bardziej niż ty!

Już od kilku lat media rozpisują się na temat niebywałego podobieństwa 23-letniej córki Reese, Avy, do matki. Internauci także zwrócili na to uwagę, a swój podziw i zdziwienie wyrazili w licznych komentarzach pod najnowszym zdjęciem aktorki na Instagramie:

Twoja córka wygląda jak ty bardziej niż ty! Wesołych Świąt!
To szalone, że twoja córka wygląda dokładnie tak jak ty, ALE także jak jej ojciec!
Ty i Ava macie dokładnie taki sam wyraz twarzy na drugim zdjęciu. Wesołych Świąt!
Więcej o: