Lidl sprzedaje stylowe płaszcze! Ciepłe, przyjemne, idealne na zimę. Podobne znajdziesz w Mohito i Sinsay

W aktualnej ofercie Lidla znalazły się gustowne płaszcze, które świetnie sprawdzą ię do zimowych stylizacji. Podobnych ubrań należy szukać w sklepach Sinsay i Mohito.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Na stronie internetowej sklepu Lidl często pojawia się wiele interesujących pozycji w różnych kategoriach, także modowych. Obecnie marka zaproponowała nam stylowe płaszcze na zimę w atrakcyjnej cenie. Takie ubrania bez obaw wykorzystamy do aktualnych kreacji. Porównywalne modele widnieją w sieciach odzieżowych, takich jak Mohito czy Sinsay.

Zobacz wideo

Wielka okazja w Lidlu. Stylowy płaszcz na zimę 

Za damski płaszcz marki "Esmara" z Lidla obecnie zapłacimy równo 149,00 zł. Do stworzenia ubrania wykorzystano miękki materiał imitujący jagnięcą skórę. Płaszcz wyróżnia się obniżoną linią ramion, klasycznym kołnierzem oraz swobodnym krojem. Produkt jest dostępny w beżowym i brązowym wariancie w rozmiarach od XS do L.

płaszcz z Lidlapłaszcz z Lidla screen lidl.pl

Podobny egzemplarz z Mohito. Miękki i wygodny

W sieci Mohito znaleźliśmy podobny model, który teraz kosztuje 299,99 zł. Płaszcz kupimy jedynie w kremowym kolorze o rozmiarach 32-42. Ubranie posiada modny krój oversize, szerokie klapy kołnierza, a materiał użyty do jego produkcji to imitacja futerka. Taki płaszcz idealnie dopełni kompozycje z klasycznymi jeansami, ciepłym, wełnianym swetrem oraz np. skórzanymi botkami.

płaszcz z Mohitopłaszcz z Mohito screen mohito.com

Sinsay również sprzedaje płaszcze dla kobiet. Cena cię zaskoczy

Trzecią opcją na uzupełnienie swojej garderoby o nowy płaszcz jest egzemplarz z Sinsay. Jego aktualna cena wynosi jedynie 79,99 zł. Produkt został przeceniony o 43%. To płaszcz z domieszką wełny, który jest funkcjonalny i wygodny. Marka zaproponowała nam zielony, czarny i kremowy wariant, jednak powyższa promocja dotyczy tylko pierwszego z wymienionych modeli.

płaszcz z Sinsaypłaszcz z Sinsay srceen sinsay.com

Więcej o: