Św. Łucja przepowiedziała, co wydarzy się w 2023 roku. "Zginą miliony". Wspomniała też o Polsce

Św. Łucja to portugalska zakonnica, która była świadkiem uznanych przez Kościół katolicki za prawdziwe objawień w Fátimie w 1917 r. Przez lata mówiła o różnych przepowiedniach. Teraz media przypomniały te, które dotyczą 2023 roku.

Internauci rozpisują się o przepowiedniach Baby Wangi, my z kolei sprawdziliśmy, co przepowiedziała portugalska zakonnica. Święta Łucja, czyli Lúcia de Jesus dos Santos urodziła się 28 marca 1907 r. w Aljustrel, a zmarła 13 lutego 2005 r. w Coimbrze. W 1917 roku doświadczyła zdarzeń uznanych za objawienia maryjne, które trwały od maja do października 1917. Łucja miała wtedy 10 lat i była najstarsza z trójki dzieci, które były świadkami tych objawień. 

W 1925 roku  wstąpiła do Zgromadzenia Sióstr św. Doroty w Vilar. Z kolei w 1948 r. za specjalnym pozwoleniem papieża Piusa XII Łucja odeszła ze zgromadzenia i wstąpiła do zakonu Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel w Coimbrze. W zakonie przyjęła imię Marii Łucji od Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi. Zakonnica przez lata doświadczała różnych wizji. Pojawiały się one w latach 1921-1929. 

Zobacz wideo Doda zaśpiewa z Marylą na sylwestrze. "Dwie queen na scenie"

Przepowiednia fatimska. Św. Łucja mówi o tym, że zginą miliony 

Jedna z przepowiedni św. Łucji, dotyczy 2023 roku. Zakonnica mówiła w niej o tym, że dojdzie do kolejnej wojny, w której Rosja ma napaść na Chiny. Łucja dodaje, że zginą miliony, a przywódcy krajów mają posunąć się nawet do tego, by użyć broni jądrowej. 

Św. Łucja w swojej przepowiedni wymieniła europejskie kraje, które miałyby ucierpieć w tych starciach. Według niej byłyby to: Holandia, Dania, Niemcy, Szwajcaria, a także północne Włochy. Łucja zwraca również uwagę, że w 2023 roku ma dojść do kataklizmów związanych z ruchami skorupy ziemskiej. 

Będą one przybierały na sile, aż wulkany zaczną wybuchać.

- mówiła święta Łucja.

Przepowiednie na 2023 rok. Co stanie się z Polską? 

W przepowiedni św. Łucji mowa jest również o naszym kraju. Z pewnością wiele osób zastanawia się, co stanie się z naszym państwem. Zakonnica zapewniała, że Polska jako jedyny kraj wyjdzie z międzynarodowego konfliktu silniejsza. Według niej to właśnie Polska ma przewodzić w odradzającej się na nowo Europie. 

Inne przepowiednie na 2023 rok 

Jak możecie się domyślać, nie tylko św. Łucja miała wizje dotyczące 2023 roku. W serwisie YouTube możemy również znaleźć przepowiednie Wojciecha Glanca. Według niego ma nastąpić seria ataków terrorystycznych w wielu europejskich krajach. W swojej wizji widział również, że Polacy będą się ukrywać i będą nosić przeciwgazowe maski. 

A jakie są przepowiednie Baby Wangi na 2023 rok? Bułgarska jasnowidzka, która zmarła w 1996 zapowiedziała: "zakaz narodzin, zmianę orbity Ziemi oraz solarne tsunami, które spowoduje masowe przerwy w dostawie prądu".

Jak jednak wiemy z przeszłości, większość przepowiedni (niezależnie od tego, czy ich autorami są uznani za świętych, Majowie czy wróżki) nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości. Dlatego też radzimy traktować je z przymrużeniem oka i nie uzależniać od nich swoich życiowych planów. 

Więcej o: