Ale okazja! W Stradivarius ciepły płaszcz 40% taniej. Ma piękny kolor. Podobne w Cropp i Bonprix

Ten kolor to rzadkość, a szczególnie w modzie zimowej. A szkoda, bo jest naprawdę twarzowy. Błękitny puchowy płaszcz to skuteczny sposób na wyróżnienie się w tłumie, a poza tym gwarancja ciepła. W Stradivariusie przeceniono puchowy płaszcz, który jest dokładnie taki.

Pikowane puchowe płaszcze to najpopularniejsze płaszcze na zimę i nic w tym dziwnego, ich wypełnienie efektywnie ogrzewa i utrzymuje ciepło. Poza tym są bardzo stylowe! Od dłuższego czasu duże objętościowo kurtki i płaszcze robią furorę na wybiegach i w modzie ulicznej. Projektanci bawią się fasonami i przeszyciami, dzięki czemu widzimy coraz to bardziej oryginalne modele. Ci, którzy wolą klasyczne rozwiązania powinni zainteresować się wyprzedażową ofertą Stradivariusa. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Płaszcz w kolorze nieba w Stradivariusie. Jest długi i ma ciepłe wykończenie

W Stradivariusie dostępny jest pikowany długi płaszcz w błękitnym kolorze, z prostymi przeszyciami. Sięga aż do połowy łydki. Ma prosty fason i wysoki kołnierz ze stójką, który można nosić na dwa sposoby. Od wewnątrz posiada polarową podszewkę, która gwarantuje efektywnie ogrzewanie. A dzięki elastycznym mankietom chroni przed utratą ciepła. Jest przeceniony ze 229,00 na 139,00 zł i można go kupić online. Poza tym występuje też w kolorze beżowym, jednak ten nie jest objęty przeceną. 

PłaszczPłaszcz fot. Stradivarius

Zobacz wideo Zjawiskowe stylizacje Izabeli Janachowskiej

Puchowe płaszcze w Croppie i Bonprix. Kaptur z futrem i dwa kolorystyczne rozwiązania

Błękitny płaszcz można również znaleźć w ofercie wyprzedażowej Cropp, choć jest nieco krótszy od modelu ze Stradivariusa, a poza tym ma kaptur z futerkowym obszyciem. Ma regularny krój i pikowanie na całej powierzchni. Uszyty jest z wodoodpornej tkaniny, a od wewnątrz posiada podszewkę z polaru, co oznacza, że jest ciepły. Dodatkowym atutem jest wypełnienie z poliestru pochodzącego z recyklingu. Jego cena to 169,90 zł i jest dostępny w kilku innych kolorach. 

KurtkaKurtka fot. cropp

Tymczasem w Bonprix dostępny jest błękitny płaszcz, ale o dwóch obliczach, ponieważ jest dwustronny. Można go nosić również jako brązowy, choć pikowanie dotyczy tylko tej błękitnej. Ma prosty przylegający fason, stójkę i kaptur, ale wyróżnia go wypełnienie z 50% pierza  i 50% puchu. Kosztuje 169,99 zł. 

KurtkaKurtka fot. Bonprix

Więcej o: