Eleganckie botki za 90 zł w Deichmannie. Wyprzedaże też w CCC i Reserved

Deichmann i CCC wyprzedają zimowe buty. Stylowe botki i kozaki kupisz teraz nawet 50% taniej. Nam spodobały się zwłaszcza te eleganckie modele.

Koniec roku to tradycyjny czas wyprzedaży. Sieciówki czyszczą magazyny, aby przygotować się na nowy sezon i nowe kolekcje. To świetna okazja na uzupełnienie garderoby. W Deichmannie czy CCC modne botki i kozaki zostały przecenione nawet o 50%. Naszą uwagę zwróciły zwłaszcza te modele.  

Eleganckie botki z Deichmanna. Teraz na wyprzedaży 

W wyprzedażowej ofercie Deichmanna znajdziesz teraz brązowe, lakierowane botki. To model na niewielkim obcasie z delikatnie kwadratowym noskiem. Botki wyróżnia ozdobny, złoty łańcuch. Zostały one przecenione o 50% i kosztują 89,99 zł. 

Eleganckie botki na wyprzedażyEleganckie botki na wyprzedaży Fot. Deichmannn

Model w tym stylu prezentuje się bardzo elegancko. Sprawdzi się on doskonale w zestawieniu z beżowym płaszczem. Wyprzedażą w Deichmannie zostało objętych ponad 180 par botków, więc wybór jest naprawdę spory. 

Brązowe botki z CCC. 50% taniej 

Podobne botki dostępne są na wyprzedaży w CCC. Są one nieco jaśniejsze i mają wyższy obcas. Również posiadają ozdobny łańcuszek. Botki zostały przecenione ze 169,99 zł za 84,89 zł. 

Brązowe botki na obcasieBrązowe botki na obcasie Fot. CCC

Nie jest to jedyny przeceniony model botków w CCC. Wyprzedażą zostały objęte modele różnych marek, m.in. Lasocki, Gino Rossi, Sergio Bardi czy Jenny Fairy

Zobacz wideo Metamorfoza Anny Lewandowskiej

Botki z Reserved na wyprzedaży. Skórzany model 

W Reserved dostępne są zaś brązowe botki ze skóry zamszowej. To model na niewielkim obcasie w formie słupka i noskiem w szpic. Taki fason optycznie wyszczupla nogę. Model ten kosztuje teraz 159,99 zł. 

Skórzane botki na wyprzedażySkórzane botki na wyprzedaży Fot. Reserved

Skórzane botki są nie tylko wygodne, ale też nie przemakają. Prezentowany model jest na tyle uniwersalny, że na pewno nie wyjdzie z mody również w kolejnych sezonach. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: