Magdalena Narożna pozdrawia fanów z Islandii, pozując w bikini. "Nie za zimno?"

Magdalena Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, wybrała się wraz z partnerem na wycieczkę do Islandii. Zdjęciami z wypadu podzieliła się w mediach społecznościowych i postanowiła "gorąco pozdrowić" fanów.

Piękni i Młodzi to zespół z gatunku muzyki disco polo, założony w 2012 roku przez Magdalenę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. Niedawno frontmenka zespołu pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z podróży na Islandię.

Zobacz wideo Co pomoże wyglądać pięknie falowanym włosom w 15 minut?

Piękni i Młodzi. Rozstanie założycieli zespołu i hotelowa awantura

Zespół Piękni i Młodzi pojawił się w programie "Must be the music". Od tamtej pory zyskali spore grono fanów. Ostatnio jednak głośniej niż o samym zespole, jest o kłótniach i słownych przepychankach byłych małżonków, czyli Magdaleny i Dawida. Do jednego z głośniejszych skandali doszło w 2020 roku w jednym z zakopiańskich hoteli, gdy para była w trakcie rozwodu. Magdalena i Dawid Narożni przybyli na sylwestrową imprezę z nowymi partnerami życiowymi, pomiędzy którymi rozegrała się kłótnia. Jej skutkiem była wizyta partnerki Narożnego na szpitalnym oddziale ratunkowym. Dzisiaj liderka zespołu znów jest szczęśliwa i odnalazła miłość. Ostatnio wspólnie z nowym partnerem wybrała się w podróż na Islandię.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Magdalena Narożna pochwaliła się zdjęciami z podróży. Fani są zachwyceni

Wokalistka zespołu jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje 195 tysięcy osób. Niedawno pochwaliła się zdjęciami z podróży do Sky Lagoon. Narożna pokazała fotografię, na której pozuje w bikini, na tle ogromnej śniegowej zaspy. Jej fani nie szczędzili jej komplementów: 

Szalona, ale widać w oczach szczęście i to najważniejsze
Super zdjęcie
Bogini
Ależ ona ma ciało
Nie za zimno trochę na ten strój? 
Więcej o: