Miała bardzo dużą lukę między jedynkami. Dentysta wstawił jej trzecią. "Coś mi się tu nie zgadza"

Layla Muntas miała ogromną przerwę między zębami. Na TikToku obserwuje ją ponad 30 tysięcy osób. Dziewczyna pokazała film, jak dentysta postanowił przygotować ją do operacji zmniejszenia przerwy pomiędzy jedynkami.

Na wrzuconym do sieci nagraniu Layla Muntas pokazuje, jak dentysta przygotował ją do operacji zmniejszenia przerwy między zębami. Film zyskał wielką popularność. Obserwatorzy dziewczyny chętnie go komentują i nie mogą się nadziwić, że dentysta wpadł na taki pomysł.

Zobacz wideo Dagmara ma sposób na o swój piękny uśmiech. Myje zęby osiem razy dziennie

Trzy przednie zęby zamiast dwóch. Layla Muntas pokazuje zaskakujący film

– Dlaczego mój dentysta stwierdził, że trzy przednie zęby, zamiast dwóch sprawią, że będę lepiej wyglądać? – zastanawiała się na nagraniu tiktokerka. Na filmie Layla Muntas pokazuje, na jaki pomysł wpadł dentysta. Nagranie obejrzało ponad 36 milionów osób.

Dziewczyna miała wielką przerwę pomiędzy przednimi zębami. Aby przygotować pacjentkę do operacji, dentysta postanowił wprawić jej trzeci sztuczny ząb. – Sztuczny ząb między moimi jedynkami został wstawiony, dopóki nie zrobię sobie aparatu ortodontycznego – wytłumaczyła na nagraniu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Trzeci ząb zszokował widzów. Nagranie hitem TikToka

Layla Muntas borykała się ze wstydliwym problemem. Pomiędzy przednimi zębami miała wielką przerwę. Przed przystąpieniem do poprawy wyglądu zębów Layli, dentysta spiłował je, aby zyskać więcej miejsca na założenie aparatu ortodontycznego. Lukę pomiędzy zębami wypełnił trzecim zębem.

Widzowie nie kryli zaskoczenia. Pod filmem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy twierdzili, że nietypowy wygląd zębów sprawi, że Layla powinna zainteresować się modelingiem.

Coś mi się tu nie zgadza
Jak to w ogóle możliwe?
Nie wygląda tak źle. Nie wiedziałem, o czym mówisz, dopóki nie przeczytałem komentarzy
Zatrudnij się w agencji modelek. Za taki widok oddaliby życie
Więcej o: