"Królowa życia" schudła 17 kilogramów. Izabela Macudzińska zdradziła sekret swojej diety. "Petarda"

Izabela Macudzińska była jedną z bohaterek programu TTV "Królowe życia". Celebrytka nie ukrywa, że lubi eksperymentować ze swoim wyglądem i nie boi się metamorfoz. Niedawno przyznała, że schudła 17 kilogramów. W mediach społecznościowych zdradziła, jaką dietę stosuje.

Program "Królowe życia" zniknął z anteny, ale celebrytki biorące w nim udział zgromadziły sporą grupę fanów i nadal są obecne w mediach społecznościowych. Jedną z ulubienic widzów była Izabela Macudzińska. Niedawno pochwaliła się swoim obserwatorom, że schudła 17 kilogramów.

Zobacz wideo "Zachłysnęliśmy się amerykańskimi rozwiązaniami". Ewa Chodakowska o przyczynach otyłości wśród polskich dzieci

Izabela Macudzińska schudła 17 kg. Zdradziła, jaką dietę stosuje

Izabela Macudzińska chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia. Na swoim profilu umieszcza wiele zdjęć i odpowiada na komentarze. Obserwatorzy słusznie zauważyli, że celebrytka zrzuciła w ostatnim czasie sporo kilogramów. Zapytana przez fanów potwierdziła tę informację. Przyznała, że udało jej się zrzucić aż 17 kg. Kiedyś ważyła 76 kg, dziś waga pokazuje 59 kg.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Królowa życia podzieliła się z fanami swoim sekretem dotyczącym diety. Zapytana w komentarzach opowiedziała, jak wyglądają jej posiłki w ciągu dnia.

Już wiele razy wspominałam o tym pod postami. Jem bardzo mało, ale to bardzo, w tym tylko dwa posiłki bez śniadań i kolacji, unikam mięsa, nie jem nabiału.

Dodała również, że w diecie ważne są dla niej owoce.

Zjem z 1 bułkę ciemną, tu jedynie jem z wędliną, czasem dodaje pomidora lub rzodkiewkę, to już jest jako posiłek, jem owoce takie jak winogrona czy mango i borówki, krewetki, sałatki.
 

Metamorfoza Królowej życia. Fani zachwyceni

Sekretem Izabeli Macudzińskiej jest ograniczenie pokarmów. Warto jednak pamiętać, że każdą rygorystyczną dietę należy skonsultować z dietetykiem lub lekarzem. W przypadku Królowej życia taka dieta przyniosła efekty, czemu nie mogą nadziwić się jej fani.

Naprawdę wspaniała przemiana. 17 kg to bardzo dużo! Dużo wyrzeczeń to panią kosztowało, ale dzięki temu osiągnęła pani to, czego wielu kobietom się nie udaje osiągnąć przy Hashimoto.
O kurczę, ale pięknie wyglądasz, coś zrobiłaś z figurą. Cudo, pozdrowienia
Jaka chudzinka. Wow. Kobieto, grzeszysz, nie można wyglądać, aż tak bosko. Super i szacun za samozaparcie. Efekty powalają.
Boże Iza, ale Ty masz figurę!
Petarda! Wyglądasz jak milion dolarów!
 
Więcej o: