72-latka zaskakuje na TikToku nawet młodzież. Zrozumiesz, kiedy zobaczysz nagranie

Keiko Guest to 72-letnia tiktokerka, która nieustannie zdobywa nowych obserwujących. Choć z mediów społecznościowych korzysta głównie młodzież, to jednak coraz więcej dorosłych sięga po nowoczesne narzędzie komunikacji. Okazuje się, że seniorzy również nie są obojętni na nowinki technologiczne i potrafią zaskoczyć niejednego wytrawnego internautę.

72-letnia tiktokerka nie tylko świetnie radzi sobie z nagrywaniem filmów, ich montowaniem oraz udostępnianiem w sieci. Najbardziej zaskakująca jest jej kondycja, chęć do życia, sprawność i wygląd. 

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

Keiko Guest, nietypowa seniorka, która podbija serca

Mówiąc o seniorach, najczęściej do głowy przychodzi nam lekko zgarbiona lub przy tuszy starsza pani. W końcu babcia to babcia, jej nieco otyły wygląd, sprawia, że można się przytulić jak do podusi, a przyrządzane potrawy na zawsze zapadają w pamięć. Jednak nie każda kobieta na emeryturze chce wpisać się w tak popularny kanon. Przykładem jest Keiko Guest, która mając 72 lata podbiła TikToka

Kobieta zamieszcza różne filmy przepełnione humorem i dystansem. Nie wstydzi się swojego wieku, co więcej nieustannie podkreśla, ile ma lat. Żartuje z tego, że nie wygląda i nie zachowuje się jak typowa babcia. Keiko jest wysportowana, gibka i bardzo radosna. Kocha modę. W nagraniach możemy zaobserwować, że ma niesamowity apetyt na życie.

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

72-letnia tiktokerka inspiracją dla młodszego pokolenia

Oglądając nagrania zamieszczone przez Keiko można mieć nieodparte wrażenie, że kobieta ma maksymalnie jakieś 50 lat. Co więcej, jej sprawność fizyczna jest dużo lepsza niż wielu osób po 30. roku życia. Internauci nie szczędzą pochwał i nie ukrywają zachwytu. Często piszą w komentarzach, że energia i siła witalna oraz poczucie humoru Keiko stanowią ogromną inspirację.

Właśnie takiej motywacji potrzebowałam

- komentuje młoda kobieta.

Moim postanowieniem jest być bardziej podobną do ciebie

- pisze kolejna użytkowniczka.

Ona ma więcej energii do życia niż ja w wieku 30 lat!

- podsumowuje następna osoba.

Więcej o: