Ostatnie dni wielkiej wyprzedaży w Biedronce! Ubrania i buty 50% taniej. Promocje też w Lidlu i sieciówkach

Biedronka po raz kolejny zaskakuje swoją ofertą. Tym razem wybrane produkty kupisz nawet 50% taniej. Oferta jest jednak ograniczona czasowo.

Koniec roku to czas czyszczenia magazynów. Popularne sieciówki i dyskonty wyprzedają swoje asortymenty. To doskonała okazja by uzupełnić swoją garderobę i nie przepłacać. 

Wielka wyprzedaż w Biedronce. Ostatnie dni promocji 

W Biedronce od wtorku, 27.12 do soboty 31.12 trwa wyprzedaż odzieży, obuwia i tekstyliów domowych. Kupując dwa produkty z kartą Moja Biedronka na każdy z nich otrzymasz 50% rabatu. Dziennie na jedną kartę można kupić maksymalnie 10 produktów. 

Wyprzedaż butów i ubrań w BiedronceWyprzedaż butów i ubrań w Biedronce Fot. Biedronka (gazetka)

W tym samym czasie w Biedronce trwa wyprzedaż zabawek. Przy zakupie dwóch produktów z kartą Moja Biedronka na każdy z nich otrzymasz 30% rabatu. Dyskont wyprzedaje również zestawy kosmetyczne. Kupując dwa zestawy, tańszy z nich otrzymasz za darmo. Oferta obowiązuje do soboty 31.12. 

Wyprzedaż w Lidlu. Rabaty sięgają 50% 

Czyszczenie magazynów rozpoczął również Lidl. Wiele produktów na stronie internetowej dyskontu zostało teraz przecenionych. Damskie i męskie piżamy kupisz teraz 30% taniej. Przecenione zostały również spodnie dresowe, sukienki, koszule czy kurtki. Na wyprzedaży znajdziesz też sprzęt kuchenny. Ekspres do kawy, opiekacz do kanapek czy robota kuchennego możesz teraz kupić 25% taniej. 

Wyprzedaże w sieciówkach. Jakie rabaty?

Wyprzedaże trwają też w wielu popularnych sieciówkach. W Zarze niemal cały asortyment (z wyłączeniem najnowszej kolekcji) został przeceniony o 40%. W Reserved promocje sięgają zaś nawet 50%. W wyprzedażowej ofercie sieciówki znajdziesz m.in. pikowane kurtki, eleganckie sukienki czy swetry. Asortyment wyprzedaje również Mohito. Przecenionych zostało ponad 300 sukienek. 

Więcej treści na temat aktualnych wyprzedaży znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: