Dziś dzień dziwaka! Te znaki zodiaku to prawdziwe oryginały. Mają niecodzienne zwyczaje i nawyki

Dzień Dziwaka wypada 7 stycznia. To dobra okazja do zastanowienia się, czy każdy z nas nie ma w sobie czegoś z dziwaka. To dotyczy w szczególności tych znaków zodiaku, które zwykle uważane są za ekscentryczne.

Co roku Dzień Dziwaka obchodzimy 7 stycznia. Tego dnia świętują nie tylko osoby, które wyróżniają się z tłumu. Czy znak zodiaku może mieć też wpływ na nasze dziwactwo? Astrolodzy uważają, że tak. Ich zdaniem, wśród niektórych znaków zodiaku znaleźć można wielu ekscentryków, osób nietuzinkowych i wyróżniających się z tłumu. Choć radzimy takie informacje traktować z przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Jak pielęgnować fryzurę afro lub loki?

Dzień Dziwaka. Święto ekscentryków i ludzi przeciwstawiających się normom

Dzień ten to pomysł profesora psychologii społecznej na uniwersytecie Stanforda w Kalifornii, Philipa Zimbardo. Poprosił swoich studentów o przebranie się w nietypowe lub głupie stroje i zachowywanie się w sposób daleki od przyjętych norm. Sam profesor tego dnia wykład prowadził ubrany w sukienkę i perukę. Od tego dnia 7 stycznia stał się świętem dziwaków, ekscentryków, ludzi wyróżniających się - świadomie lub nie.

Te znaki zodiaku to prawdziwi dziwacy. Są ekscentryczni i mają nietypowe przyzwyczajenia

Każdy znak zodiaku ma jakieś charakterystyczne cechy osobowości czy zachowania. Niektóre z nich wydają się dziwne. Nietypowe nawyki, niecodzienne zwyczaje, ekscentryczne zachowania czy oryginalność i nietuzinkowość to cechy, które ich wyróżniają.

Skorpion
Zrobi wszystko, by osiągnąć zamierzony cel. Lubi oryginalne rzeczy i przez to często wyróżnia się z tłumu. Zdarza się, że ma dziwne lub nietypowe zwyczaje seksualne... I zazwyczaj zupełnie nie przejmuje się opinią innych.

Wodnik
Często prowokuje, także swoim strojem. Lubi wyróżniać się z tłumu, dlatego maluje włosy na nietypowe kolory, nosi ekscentryczne ubrania i dodatki, woli ostry makijaż. Buntuje się przeciwko sztywnym normom, jest uparty, a świat i innych ludzi traktuje z dystansem.

Ryby
Bywają oderwane od rzeczywistości, a przynajmniej takie sprawiają wrażenie. Są wrażliwe i empatyczne, żyją wspomnieniami i marzeniami, dnie spędzają z głową w chmurach. Przez to mogą mieć przykre i bolesne zderzenia z rzeczywistością.

Więcej o: