Kobiety o tych imionach są najlepszymi żonami. Sprawdź, czy twoje znajduje się na liście

Posiadaczki tych imion są określane jako najlepsze partnerki. Idealnie odnajdują się w roli żony. Robią wszystko, aby stworzyć udany związek i uszczęśliwić drugą połówkę.

Czy istnieją najlepsze imiona dla żon? Mówi się, że kobiety o tych imionach są najlepszymi partnerkami. Ich drugie połówki do prawdziwi szczęściarze. Sprawdź, czy twoje imię znajduje się na liście.

Oczywiście prosimy traktować tę listę z przymrużeniem oka.

Kobiety, które noszą te imiona, są najlepszymi żonami. Dlaczego?

Według wróżbitów nadane imię ma dla nas ogromne znaczenie. Każde imię wiąże się z określonymi cechami charakteru, zachowaniem i energią, którą dana osoba posiada. Istnieją takie, które określane są jako najlepsze imiona dla żon. Dlaczego? Kobiety noszące te imiona są niezwykle uczuciowe, wierne i dbające o rodzinne ognisko.

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Jak pielęgnować fryzurę afro lub loki?

Najlepsze imiona dla żon. Sprawdź, czy twoje imię jest na liście

Aleksandra
Imię Aleksandra pochodzi z języka greckiego i oznacza "obrończynię ludzi". Osoby noszące to imię charakteryzują się wyjątkową czułością.  Aleksandra jest troskliwa i na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Nie interesują jej skoki w bok ani przelotne romanse. Jest skuteczna w swoich działaniach i dąży do wyznaczonych celów. Może wydawać się tajemnicza, lecz gdy ktoś zburzy mur, jaki wokół siebie postawiła, odkryje prawdziwie oblicze Aleksandry. Jest niepoprawną romantyczką. Za mąż wyjdzie jedynie z miłości.

Sara
Imię wywodzi się z języka hebrajskiego. "Sarah" oznacza "księżniczkę". Sara jest samotniczką. Nie lubi tłumów i dużych skupisk ludzi. Otacza się jedynie zaufanymi przyjaciółmi i rodziną. To niezależna kobieta, która z pewnością nie da się zaszufladkować jako "kura domowa". Jest pomysłowa. Przyszły mąż na pewno nie będzie się z nią nudził.

Paulina
Imię pochodzi z języka łacińskiego. Paulina jest choleryczką. Zna własną wartość i nie da się sobą manipulować. Wydaje się twarda, lecz łatwo zranić jej uczucia. W poszukiwaniu partnera bywa wybredna, lecz gdy znajdzie odpowiedniego kandydata jest mu lojalna i wierna. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Barbara
Imię Barbara pochodzi z języka greckiego. Barbara potrzebuje dużej dozy ciepła i czułości. Partner powinien wykazać się dużą opiekuńczością. Posiada niezwykły urok i dar zjednywania sobie ludzi. Jest wzorową matką i żoną, która na pierwszym miejscu stawia rodzinę.

Gabriela
Imię wywodzi się z języka hebrajskiego. Gabriela jest spokojna i stateczna. Nie unosi się bez powodu. Dba o ognisko domowe, a męża i dzieci traktuje z najwyższą świętością. Jest w stanie zrobić dla nich wiele, lecz poszukiwania idealnego partnera trwają u Gabrieli znacznie dłużej niż w przypadku innych kobiet. Bywa wybredna i zmienna uczuciowo. Stabilizuje się, dopiero gdy pozna tego jedynego.

Więcej o: