Kaczorowska pokazała zdjęcia z czasów, gdy ważyła więcej. "Pogubiona i nieszczęśliwa"

Agnieszka Kaczorowska opublikowała zdjęcie sprzed kilku lat i zwróciła uwagę na swoją metamorfozę. Post tancerki wywołał zagorzałą dyskusję. Kaczorowska wyznała między innymi, że w tamtym okresie była w bardzo złej formie psychicznej.
Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Jak pielęgnować fryzurę afro lub loki?

Agnieszka Kaczorowska pokazała na swoim profilu na Instagramie dwa zdjęcia. Jedno wykonano kilka lat temu, natomiast drugie niedawno.

Kaczorowska: Nie dam wam żadnej diety cud

Fanom w oczy rzuciła się ogromna metamorfoza, jaką przeszła tancerka. Kaczorowska zaznaczyła w poście, że chce niebawem opowiedzieć im o swojej przemianie. 

Opowiem wam o mojej wyboistej drodze i relacji z własną fizycznością. Uwaga! Nie dam wam żadnej diety cud, czy zestawu ćwiczeń, który zmienił moje ciało. Będzie znacznie bardziej od strony "mental power". I myślę, że to dobry moment na ten temat, zanim zaczniecie zgodnie z trendami robić noworoczne postanowienia, które według badań u większości mają przydatność maksymalnie trzech tygodni. Lepiej zrobić je w zgodzie ze sobą, a nie modą

- napisała Kaczorowska.

"Nieszczęśliwa, pogubiona i samotna kobieta"

Wielu fanów tancerki zachwyciło się jej metamorfozą. Jedna z kobiet zaznaczyła jednak, że na obu zdjęciach widzi uśmiechniętą, młodą kobietę, a kilka kilogramów więcej nie ma znaczenia. Do tego komentarza odniosła się sama Kaczorowska. 

To, co na zdjęciach potrafi być bardzo mylne, więc proszę nie oceniać. Oczywiście, że kilogramy nie mają znaczenia. Tylko ja wiem, że na zdjęciu po lewej była bardzo nieszczęśliwa, pogubiona i samotna kobieta

- napisała tancerka. - Był to czas wielkiego psychicznego dołka - zaznaczyła w innym komentarzu. Zobaczcie, jaką metamorfozę w ostatnich latach przeszła Kaczorowska:

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: